Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
1. augusts, 2014
Drukāt

Sadzīviskās vēstures simboli dažādos laikmetos centrā “Koka Rīga” (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Koka ēku renovācijas centra "Koka Rīga" muzeja ekspozīcija.

Koka ēku renovācijas centra “Koka Rīga” telpās, Krāsotāju un Lienes ielas stūrī, 1. augustā norisinājās Avotu ielas krāmu tirgus gada jubilejas pasākums, kurā līdzās krāmu pirkšanai un pārdošanai bija sietspiedes darbnīca un notika muzikāli priekšnesumi, informēja tirgus organizatore Irita Antoņeviča.

Darbnīca “Siets” tirgus apmeklētājiem piedāvās veidu, kā vecajiem t-krekliem un auduma maisiņiem piešķirt otro dzīvi, tos apdrukājot sietspiedes tehnikā, bet koka ēku renovācijas centra kolektīvs apmeklētājiem sniedza gan iespēju iepazīties ar dažādiem seniem darbarīkiem, gan ekskursijas gida pavadībā uz otrajā stāvā iekārtoto muzeju, kurā aplūkojami Rīgas strādnieku dzīvokļu iekārtojumi dažādos vēsturiskos laika posmos.

“Ērenpreisa” velosipēdu darbnīcas restauratori pircējiem piedāvāja visu par un ap velosipēdiem – tie, kam velo iegāde šoruden nav plānota, varēs nolūkot un iegādāties senus un jaunus velo aksesuārus – groziņus, zvaniņus un atstarotājus.

Meistars Uģis Baļļa un pašmāju restauratoru grupa “A 74”, kas ikdienā sastopama, atjaunojot unikālu koka ēku Avotu ielā 74, piedāvāja gan izmēģināt dažādus darbarīkus, gan iegādāties dažādas senas interjera apdares detaļas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. krāsotāju iela ir – улица маляров, nevis kaut kāda krasiļnaja! 😀

    • Ta jau tulkojot sanaks,bet izlasi paskaidrojumu fotografijaa ar ielu nosaukumiem tur viss labi redzams un izlasaams.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+