×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
4. novembris, 2014
Drukāt

Āboltiņa kļūst par 12.Saeimas deputāti Junkura vietā (10)

Foto: LETAFoto: LETA

Jaunievēlētā 12.Saeima balsojumā otrdien apstiprināja Solvitas Āboltiņas (V) deputātes pilnvaras, aģentūra BNS uzzināja parlamentā.

Par balsoja 63, viens bija pret, bet nebalsoja 35 deputāti. Pret balsoja Arturs Kaimiņš (Latvijas Reģionu apvienība).

Āboltiņa arī nodeva svinīgo zvērestu.

Jau vēstīts, ka 12.Saeimā ievēlētais Jānis Junkurs jau pirmajā parlamenta sasaukuma darba dienā atteicās no deputāta mandāta. Junkuram nolikt deputāta mandātu izdevās tikai ar otro piegājienu, uzrakstot jaunu iesniegumu, jo pirmais tika atzīts par nederīgu.

Junkurs jau iepriekš paziņojis, ka atteiksies no deputāta mandāta. Šādu soli viņš pamatoja ar saņemto darba piedāvājumu ārpus Latvijas.

Junkurs iepriekš pauda, ka uzņēmums, kura darba piedāvājumu viņš pieņēmis, atrodas Honkongā un nodarbojas ar importa preču atmuitošanu. Uzņēmumam paplašinoties, tiekot plānots izvērst sadarbību ar Eiropas Savienības un Skandināvijas valstīm, un uzņēmuma attīstības veicināšana šajā virziena būšot viens no viņa pamatuzdevumiem.

Jau ziņots, ka Junkurs ievēlēts 12.Saeimā, balotējoties no “Vienotības” saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā. Nākamā, kas varēja pretendēt uz deputāta mandātu, to noliekot Junkuram, bija Āboltiņa.

Āboltiņa 11.Saeimas sasaukuma laikā pildīja parlamenta spīkera pienākumus un ir “Vienotības” valdes priekšsēdētāja.

Jau ziņots, ka Āboltiņa 12.Saeimas vēlēšanās Kurzemē palikusi tikai ceturtā, lai gan startēja ar pirmo numuru. Viņa vēlēšanās saņēmusi 6,5 tūkstošus plusu un 6,3 tūkstošus svītrojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. .. teicams mārketings&labs politmafijas naudas līdzekļu ieguldījums???

 2. Cik vieglprātīgs Junkurs. Tad ies deputātos, tad pārmetīsies uz citu ko. Tā varētu domāt. Nepatāvīgs, toties, ļoti patāvīga Āboltiņa. Tak jāturas pie varas par katru cenu.Tika ARĪ. Neatlaidīga.Slavēt vai pelt?

 3. Atkal ar savu pretīgo smīniņu -a ko jūs man varat izdarīt!! **

  • Izņēmot to smīni un to ka ruda, kādi vel iebildumi pret Aboltiņu? To, ka pastāvīgi un neatlaidīgi veic savu darbu ir liels mīnus?

 4. No sirds veelu Aboltinjai iztureet lapsenju un cuusku kodienus.

 5. Ļoti pareizs, valstisks risinājums. Būtu labi ja tas ārtists ari “aizbrauktu uz Honkongu” var arī uz Tailandu. Cik saprotu, tad Saskaņa simtsprocentīgi bijusi pret. Droši vien vel daļa no LRP un godīgiem kalpiem. Kāds brīnums! Nekas, Paiders ar Cilinski aizbrauks, dos Maskavā intervijas gazeta.ru. Tie apgaismos situāciju pareizi. Tiem tak ļoti rūp tautiešu problēmas ārzemēs. (pašreiz tanki aizņemti Ukrainā, bet tomēr) Galvenais, ka tie pārbedzēji tautai nepārāk patīk, bet te pēkšņi – tāda mīlestība pret šo jaunekli! Kāds naudu noziedojis viņa kampaņai?

 6. pēc lasītā bet labs Atbildēt

  =Aiaiai. Āboltiņa. Ļoti nesmuka situācija. Būtu pasēdējusi malā un klusējusi. Vismaz kādu laiku. Bet nē, uzreiz piedraudēji(un piesolīji prāvu naudas summu) Junkuram, lai viņš atstāj saeimu. Tu sevi esi norakusi tautas acīs. Es domāju, ka tu esi gudrāka! Tu esi iegāzusi arī pārējos politiķus, jo tauta drīz vairs neklusēs. Jūs esat tautas kalpi nevis otrādi. Mēs jums to parādīsim!=
  Vienīgi par cik? Tas ir Saeimas apkaunojums un Vienotības skuju taka. Ja jau deputāta vietu var tā nopirkt? Ko vel Latvijā? Kauns… bet kādam kauns nav mācīts? Gods… bet kādam arī gods nav mācīts?

 7. Rodas jautājums, kāda jēga piedalīties vēlēšanās?

 8. Āboltiņa ņirgājas par demokratiju. Īsta padomiete!

Draugiem Facebook Twitter Google+