×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. septembris, 2014
Drukāt

Saeima atbalsta 20,6 miljonu pārdali piensaimniekiem, pārvadātājiem un veselības aprūpei (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeima ceturtdien atbalstīja valsts šā gada budžetā noteiktās apropriācijas pārdali 20,6 miljonu eiro apmērā par labu piensaimniekiem, pārvadātājiem, veselības aprūpei un citiem, informē Saeimas Sabiedrisko attiecību biroja Preses dienestā.

Lai sniegtu finansiālu atbalstu piensaimniekiem, no Finanšu ministrijas budžeta apakšprogrammas “Valsts parāda vadība” seši miljoni eiro tiks novirzīti Zemkopības ministrijas apakšprogrammā “Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai”.

Tāpat atbalstīta 1,9 miljonu eiro pārdale, lai šogad kompensētu zaudējumus sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem par autobusu pārvadājumiem. Vēl 2,7 miljonu eiro pārdalīti, lai atjaunotu rudens/ziemas periodam plānoto finansējumu valsts autoceļu uzturēšanai. Šis finansējums uz laiku tika novirzīts tiltu un vietējo autoceļu ar sabrukušu segumu uzturēšanas darbu finansēšanai.

Savukārt 5,5 miljonus eiro novirzīs ambulatoro pakalpojumu apmaksai un ārstniecības iestāžu infrastruktūras uzturēšanas izdevumu segšanai, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam atlaišanas pabalstu un pabalstu sakropļojuma vai citāda veselības bojājuma vai nāves gadījumā izmaksai, kā arī Valsts asinsdonoru centram asins plazmas preparātu iegādei.

Tāpat Saeima ceturtdien lēma par finansējuma pārdali 4,5 miljonu eiro apmērā, lai nodrošinātu nekustamā īpašuma iegādi Ženēvā, kas nepieciešams Latvijas Republikas Pastāvīgajai pārstāvniecībai ANO.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ražotāji tiek pielīdzināti sociāli aprūpējamiem.Ar eiropas naudām nepietiek džipu apkopēm un ārzemju ceļojumiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+