Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Saeimā atgriežas Viktors Valainis (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Saeima ceturtdien apstiprināja 12.Saeimas deputāta mandātu Viktoram Valainim, kurš pirms balsojuma nodeva svinīgo deputāta solījumu, un apstiprināja to ar savu parakstu, informē Saeimas Preses dienestā.

Valainim ir tā sauktais “mīkstais mandāts”, kamēr finanšu ministra pienākumus pilda Jānis Reirs (V). Valainis bija deputāts arī iepriekšējā sasaukumā – 11. Saeimā viņš ievēlēts no Zatlera Reformu partijas saraksta, bet vēl pirms pirmās parlamenta sēdes kopā ar vēl vairākiem domubiedriem paziņoja par izstāšanos no šī politiskā spēka, izveidojot tā dēvēto “olšteiniešu grupu”.

12.Saeimā Valainis ievēlēts no partijas “Vienotība” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, jo savu deputāta mandātu nolika Vjačeslavs Dombrovskis, kurš nolēmis pamest aktīvo politiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai kāds var pateikt, ko viņš lobēs? Varbūt TUA biznesu?

  2. tur lien ieksaa taja maaja? Tur lien tie,kam nav tiira sirdsapzina un veelas neko nedarot sanemt labu pikji.

  3. Ko tāds blēdis un krāpnieks varētu labu izdarīt Latvijai? Cik zems mums ir deputātu godīguma, inteliģences un atbildības līmenis. Jo lielāks krāpnieks, tam lielākas izredzes iekļūt Saeimā! Nožēlojami!

Jānis Rukšāns politikas vietā izvēlējās puķu dobes"Ir reizes, kad naktī nevaru aizmigt – jādomā par to, ka pie mums tik daudz kas ir izcūkots," saka Jānis Rukšāns, viens no Latvijas Tautas frontes (LTF) dibinātājiem.
Vakar dīķī noslīcis cilvēksVakar dīķī Maltas pagastā, Rēzeknes novadā, noslīcis cilvēks.
Draugiem Facebook Twitter Google+