Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. jūnijs, 2014
Drukāt

Saeimā darbu sāks Kučinskis, Liepiņa, Vergina un Ašeradens

LETALETA

Arvils Ašeradens.

Saeima ceturtdien apstiprināja 11.Saeimas deputāta mandātu Lienei Liepiņai (V) un Mārim Kučinskim. Savukārt Ilzei Verginai (V) deputāta mandātu Saeima apstiprināja uz laiku, bet Arvilam Ašeradenam (V) piešķīra pastāvīgo mandātu, informē Saeimas Preses dienestā.

Pirms Saeimas balsojuma Liepiņa, Vergina un Kučinskis nodeva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

Liepiņa Saeimā ievēlēta no politisko partiju apvienības “Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, jo deputāta mandātu nolicis Artis Pabriks (V), kurš ievēlēts Eiropas Parlamentā (EP).

Kučinskim, kurš Saeimā ievēlēts no Zaļo un zemnieku savienības partijas saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, 11.Saeimas deputāta mandāts apstiprināts, jo mandātu nolikusi Iveta Grigule, kura arī ievēlēta EP.

Vergina, kura Saeimā ievēlēta no politisko partiju apvienības “Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, Saeimas sastāvā iestājās uz laiku, kamēr izglītības un zinātnes ministra amata pienākumus pilda Ina Druviete (V).

Savukārt deputātam Ašeradenam, kurš Saeimā ievēlēts no politisko partiju apvienības “Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, pastāvīgais mandāts piešķirts, jo deputāta mandātu nolicis Valdis Dombrovskis (V), kurš ievēlēts EP.

Pievienot komentāru

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+