Mobilā versija
0.0°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Otrdiena, 21. februāris, 2017
30. novembris, 2015
Drukāt

Saeima ļauj dzēst Liepājas koncertzāles aizdevuma daļu 1,2 miljonus eiro

Foto - LETAFoto - LETA

Saeima šodien atbalstīja valsts budžeta 2016.gadam likumprojektā iesniegto priekšlikumu, kas finanšu ministram ļauj dzēst Liepājai izsniegtā aizdevuma koncertzāles “Lielais dzintars” neatmaksāto daļu 1,2 miljonus eiro.

Ministram dotas tiesības dzēst Liepājas pilsētas pašvaldībai izsniegtā valsts aizdevuma daļu.

Par balsoja 72 deputāti no koalīcijas partijām, kā arī partijas “Saskaņa” deputāti. 11 partijas “No sirds Latvijai” un Latvijas Reģionu apvienības (LRA) deputāti balsoja pret šo priekšlikumu, savukārt 14 parlamentārieši no dažādām partijām balsojumā nepiedalījās.

Kā ziņots, novembrī notika Liepājas koncertzāles lielās zāles atklāšanas koncerti.

Koncertzāle uzbūvēta Liepājā, Radio ielā 8. To projektējis austriešu arhitekts Folkers Gīnke. Koncertzāles arhitektoniskā koncepta pamatā ir Liepājas simbols – dzintars.

Vairāk nekā 14 000 kvadrātmetru plašajā astoņu stāvu ēkā ir trīs koncertzāles: lielā zāle ar 1010 skatītāju vietām, kamerzāle ar 200 vietām un eksperimentālā skatuve ar 150 vietām.

Pievienot komentāru

Čurkstupīte, Zilais kalns, Karietes līcis: Dzimtās valodas dienā aicina apzināt vietvārdusTurpinot vietējā mantojuma apzināšanas tradīcijas, arī šogad UNESCO Latvijas Nacionālā komisija (LNK) sadarbībā ar LU Latviešu valodas institūtu un partneriem aicina iesaistīties interaktīvā talkā, kas veltīta Starptautiskajai dzimtās valodas dienai – "Vietvārdu talkā".
Draugiem Facebook Twitter Google+