×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
11. decembris, 2014
Drukāt

Saeima ļauj veikt kratīšanu deputāta Potapkina dzīvesvietā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimas deputāts Sergejs Potapkins nodod svinīgo zvērestu jeb solījumu no Saeimas tribīnes.

Saeima ceturtdien vienbalsīgi atbalstīja lēmumu, kas paredz ļaut veikt kratīšanu deputāta Sergeja Potapkina (“Saskaņa”) dzīvesvietā, informēja parlamentā.

Prokuratūras lūgums veikt kratīšanu 12.Saeimas deputāta Potapkina dzīvesvietā tika saņemts trešdien.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers atzina, ka šāds solis saistīts ar kriminālprocesu par izvairīšanos no nodokļu apmaksas lielos apmēros.

“Divās sabiedrībās tika veiktas manipulācijas ar grāmatvedības atskaišu dokumentiem un to fiksāciju, kas ļāva uzņēmumam samazināt fiksētos ieņēmumus. Piecu mēnešu laikā valstij nodarītie zaudējumi patreiz ir aprēķināti 780 tūkstošu eiro apmērā tikai pievienotās vērtības nodokļu nenomaksāšanas veidā. Vēl tiks veikti aprēķini un summa ievērojami pieaugs, jo nav samaksāti arī uzņēmuma ienākuma nodokļi un sociālie nodokļi par darbiniekiem,” teica ģenerālprokurors.

“Saskaņas” Saeimas frakcijas konsultante Katrīna Iļjinska informēja, ka Potapkins neiebilst pret kratīšanu dzīvesvietā gadījumā, ja Ģenerālprokuratūra un Finanšu policijas izmeklētāji uzskata to par nepieciešamu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējo kāzusu izstrādāja 1.radio izsludinot policijas nodomu veikt kratīšanu deputāta dzīvesvietā.Interesanti zināt vai radio to darīs regulāri un cik tas izmaksās.Greizo spoguļu un prātu triumfs!

Draugiem Facebook Twitter Google+