Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
11. decembris, 2014
Drukāt

Saeima ļauj veikt kratīšanu deputāta Potapkina dzīvesvietā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimas deputāts Sergejs Potapkins nodod svinīgo zvērestu jeb solījumu no Saeimas tribīnes.

Saeima ceturtdien vienbalsīgi atbalstīja lēmumu, kas paredz ļaut veikt kratīšanu deputāta Sergeja Potapkina (“Saskaņa”) dzīvesvietā, informēja parlamentā.

Prokuratūras lūgums veikt kratīšanu 12.Saeimas deputāta Potapkina dzīvesvietā tika saņemts trešdien.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers atzina, ka šāds solis saistīts ar kriminālprocesu par izvairīšanos no nodokļu apmaksas lielos apmēros.

“Divās sabiedrībās tika veiktas manipulācijas ar grāmatvedības atskaišu dokumentiem un to fiksāciju, kas ļāva uzņēmumam samazināt fiksētos ieņēmumus. Piecu mēnešu laikā valstij nodarītie zaudējumi patreiz ir aprēķināti 780 tūkstošu eiro apmērā tikai pievienotās vērtības nodokļu nenomaksāšanas veidā. Vēl tiks veikti aprēķini un summa ievērojami pieaugs, jo nav samaksāti arī uzņēmuma ienākuma nodokļi un sociālie nodokļi par darbiniekiem,” teica ģenerālprokurors.

“Saskaņas” Saeimas frakcijas konsultante Katrīna Iļjinska informēja, ka Potapkins neiebilst pret kratīšanu dzīvesvietā gadījumā, ja Ģenerālprokuratūra un Finanšu policijas izmeklētāji uzskata to par nepieciešamu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kārtējo kāzusu izstrādāja 1.radio izsludinot policijas nodomu veikt kratīšanu deputāta dzīvesvietā.Interesanti zināt vai radio to darīs regulāri un cik tas izmaksās.Greizo spoguļu un prātu triumfs!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+