×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
18. septembris, 2014
Drukāt

Saeima nelems par SC priekšlikumu apturēt “Citadeles” pārdošanu (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeima ceturtdien nolēma neskatīt “Saskaņas centra” (SC) priekšlikumu Ministru kabinetam nekavējoties apturēt bankas “Citadele” akciju pārdošanu, informēja parlamentā.

Par lēmuma projekta iekļaušanu Saeimas darba kārtībā balsoja 31 deputāts, tostarp SC pārstāvji, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V), neatkarīgās deputātes Inga Bite, Inga Vanaga un Irina Cvetkova, kā arī Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputāts Rihards Eigims. Pret bija 32 deputāti, savukārt 17 deputāti balsojumā atturējās.

Saeimas spīkere pēc balsojuma BNS atzina, ka par SC priekšlikumu nobalsojusi kļūdas pēc. Saeimas Prezidijam tiks iesniegts attiecīgs iesniegums par kļūdas labošanu.

SC rosināja uzdot valdībai nekavējoties apturēt bankas “Citadele” akciju pārdošanas procesu un par to iesniegt Saeimā izvērstu ziņojumu.

Opozīcijā esošais politiskais spēks, lai lemtu par “Citadeles” pārdošanu, aicināja pārējās partijas ceturtdien sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi.

Jau ziņots, ka valdība otrdien pēc vairāku stundu diskusijām aiz slēgtām durvīm nolēma pārdot valstij piederošās daļas bankā “Citadele” starptautiskiem investoriem, no kuriem viens ir ASV fonds “Ripplewood Holdings”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Banka ir jāpārdod, kamēr “mēs”-vienotība pie katla, jo pēc tam varam palikt ar garu degunu.Godmanis arī forši nokārtoja Pareksu, ka”tautieši”” dzīvo lepni

  2. Pareizi nobalsoja, jo Saskaņas centrs blefo un maldina iedzīvotājus, Citadele nenodarbojas ar uzņēmumu atvēršanu un kreditēšanu , to dara bijušās bankas otrā daļa- Revarta. Vienīgais, ja viņi grib atkal atdod Karginam vai citam ….par to viņi atkal saņems atlīdzību

    • beidz murgot ,tā ir valsts banka un nav jāpāRDOD ,jo sāk jau atpelnīt naudu .un tur ir tautas noguldījumi ,bet ne vienotības deputātu

Draugiem Facebook Twitter Google+