×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
19. februāris, 2015
Drukāt

Saeima noraida priekšlikumu piemērot samazinātu PVN veselīgai un bioloģiskai pārtikai (3)

darzeni

Saeima ceturtdien noraida priekšlikumu piemērot samazinātu pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi 12% apmērā veselīgai un bioloģiskai pārtikai, aģentūra BNS uzzināja Saeimā.

Priekšlikumu grozījumiem PVN likumā bija iesnieguši opozīcijā esošās Latvijas Reģionu apvienības deputāti – ārsts Mārtiņš Šics un Jānis Ruks.

Deputātu priekšlikums paredzēja PVN likmes samazināšanu sākot ar 2018.gada 1.janvāri, lai šie grozījumi neietekmētu pieņemto vidējā termiņa budžetu turpmākajiem trīs gadiem.

Par priekšlikumu balsoja 37 deputāti, pret bija 27, bet atturējās – 25 tautas kalpi.

Jau vēstīts, ka priekšlikumi piemērot samazināto PVN likmi pārtikai līdz šim parlamentā un valdībā nav guvuši atbalstu, lai arī to ierosinājuši gan zemnieki, gan opozīcijas partijas pārstāvji.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Esmu laimīga, ka negāju balsot… tālāk no grēka…

  2. Bez komentàriem..cilvèkus turpina indèt ar importa neveselìgo pàrtiku! Nedod Dievs,ka Latvijà zemnieks varètu kaut ko nopelnìt un attìstìties kàds lauksaimniecìbas sektors ar valdìbas palìdzìbu!!!!!

  3. Dīvaini, ja neteiktu vairāk Atbildēt

    Dīvaini, ja neteiktu vairāk. Papētīšu to sarakstu, kas 1) bija pret 2) kas atturējās – ko tad vispār tur sēž. Kā var atturēties, nav viedokļa?! Latvijā vienai no prioritātēm vajadzētu būt veselīga ēdiena atbalstīšanai, pamatīgi ietaupītu uz slimnīcu izdevumiem, jo ir pierādīta slikto piedevu graujošā ietekme uz organismu ilgtermiņā. Sliktās piedevas ir atļautas ar aprēķinu, ka tās lietojot uzreiz neviens nenomirs, arī lietojot otro reizi, bet kas tālāk, tas jau nav svarīgi. Latvijā ir ļoti augsts sirdsslimnieku procents, un ir zināms, ka arī pārtikai ir vistiešākais sakars ar sirdiniekiem…

Draugiem Facebook Twitter Google+