Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
17. decembris, 2015
Drukāt

Saeima piekrīt četru deputātu saukšanai pie administratīvās atbildības

Foto: LETAFoto: LETA

Rihards Eigims.

Saeima ceturtdien, 17.decembrī, piekrita 12.Saeimas deputātu Arta Rasmaņa, Hosama Abu Meri, Riharda Eigima un Jāņa Trupovnieka saukšanai pie administratīvās atbildības, informē Saeimas preses dienestā.

Saeimas piekrišanu bija lūdzis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, lai deputātu Rasmani pie administratīvās atbildības sauktu par valsts amatpersonai noteikto komercdarbības ierobežojumu neievērošanu, bet deputātu Trupovnieku – par valsts amatpersonai noteikto ierobežojumu neievērošanu rīcībā ar pašvaldības mantu.

Tāpat Saeima nolēma piekrist saukt pie administratīvās atbildības deputātu Abu Meri par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, bet deputātu Eigimu – par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu. Deputāts saukt pie atbildības lūgusi Valsts policija.

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (4)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (16)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+