Latvijā
Politika

Saeimā revīzija: atlaiž arī divus Caurlaižu dienesta konsultantus0


Arhīvs. Saeimas ēka.
Arhīvs. Saeimas ēka.
Foto – LETA/Edijs Pālēns

Saeima nolēmusi atteikties no vienas galdnieka, vienas sanitārtehniķa un vienas elektrisko iekārtu speciālista amata vietas, vienlaikus palielinot štatu ar projektu koordinatora amata vietu un būvinženiera amata vietu.

Attiecīgo lēmumu pieņēmis parlamenta Prezidijs.

Minētās izmaiņas notiks Saeimas Administrācijas Ekspluatācijas nodaļā, lai nodrošinātu parlamenta ēku uzturēšanu, kā arī ar remontdarbiem un būvdarbiem saistītu projektu kvalitatīvu īstenošanu. Tāpēc no personāla sastāva izslēgti amati, kas saistīti ar tehnisku atbalstu un zemāku slodzi, reizē palielinot to amatu skaitu, kuri saistīti ar projektu īstenošanu.

Tāpat nolemts Saeimas Drošības biroja Caurlaižu režīma dienestā atteikties no divām konsultanta amata vietām. Tām noteikto funkciju turpmāka izpilde pēc Saeimas piekļuves kontroles sistēmas ieviešanas un pilnveides nav perspektīva un no budžeta līdzekļu izlietojuma viedokļa nav lietderīga, skaidrots izmaiņu pamatojumā.

Samazinot Caurlaižu dienesta amata vietas, ietaupītos līdzekļus novirzīs informācijas sistēmu efektīvākai integrēšanai, pilnveidojot parlamenta caurlaižu sistēmu, kā arī citu ar parlamenta drošības pasākumu īstenošanu saistītu funkciju stiprināšanai.

Saistītie raksti
LA.lv