Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
1. februāris, 2017
Drukāt

Saeimā veic izmeklēšanu par iespējamiem pārkāpumiem; informācija konfidenciāla (1)

Foto - Ieva Lūka/LETAFoto - Ieva Lūka/LETA

Saeimā notiek dienesta izmeklēšana par iespējamiem pārkāpumiem, par kuru saturu gan informācija ir konfidenciāla, pastāstīja parlamenta administrācijas ģenerālsekretāre Karina Pētersone.

Tā viņa komentēja Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces (VL-TB/LNNK) drošības iestādēm izteikto lūgumu izvērtēt nelietderīgus tēriņus Saeimā.

Pētersone norādīja, ka precīzi nezina, par kādām tieši lietām ir runa, taču pieļāva, ka tas skar gadījumus, kas notikuši pirms viņa sāka darbu parlamentā.

Kā ziņots, Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma”, runājot par Saeimas administrācijas ģenerālsekretāres lēmumu pamest amatu, Mūrniece teica, ka tās ir Saeimas darbinieku tiesības, un šis iesniegums ir jāpieņem.

Taču viņa piebilda, ka ir atklājušies jautājumi saistībā ar Saeimas darbinieku naudas līdzekļu tērēšanu un lietderību, kā arī dažu darbinieku attieksmi pret drošības prasībām. Šo informāciju izvērtēšanai viņa nodevusi Satversmes aizsardzības birojam, Drošības policijai un prokuratūrai.

Aizbildinoties ar ierobežotas pieejamības informāciju, politiķe atteicās sniegt jelkādu papildus informāciju par nelietderīgajiem tēriņiem un drošības prasību ievērošanu, kā arī komentēt to, vai Pētersones aiziešana no amata ir ar to saistīta.

Kā ziņots, Pētersone amatu plāno atstāt no 1.marta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja informācija konfidenciāla, tad ne Mūrniecei, ne Pētersonei ar to nav ko plātīties un stāstīt, ka par kaut ko iesniegts izmeklēt SABam. Par to izsakās,lai traucētu izmeklēšanu, la vainīgās personas sarosītos? ūdeņi mutē un klusē, kamēr nav nostiprināta izmeklēšana.

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+