Mobilā versija
+2.9°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
21. oktobris, 2014
Drukāt

Virza tālāk priekšlikumu pārtraukt uzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas sēžu zāle.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija otrdien atbalstīja grozījumus Imigrācijas likumā, kas paredz uz laiku pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem, informēja komisijas sēdē.

Grozījumu iesniedzējs Dzintars Rasnačs (Nacionālā apvienība) paskaidroja, ka grozījumi nepieciešami, jo Krievija pašlaik ir agresorvalsts, tāpēc attiecīgi jārīkojas, lai termiņuzturēšanās atļaujas vismaz uz laiku Krievijas pilsoņiem netiktu izsniegtas.

Lai arī vairākums deputātu grozījumus atbalstīja, tomēr tika ierosināts, ka lēmuma pieņemšana par uzturēšanās atļauju izsniegšanas pārtraukšanu Krievijas vai kādas citas valsts pilsoņiem būtu uzticama Ministru kabinetam.

Paredzams, ka grozījumus Imigrācijas likumā turpinās skatīt jaunievēlētā Saeima.

Nacionālās apvienības deputātu iesniegtais priekšlikums paredz, ka valsts apdraudējuma novēršanas nolūkā uz laiku tiek apturēta uz nekustamā īpašuma iegādi balstīto termiņuzturēšanās atļauju izsniegšana Krievijas pilsoņiem.

Par likumprojekta nodošanu komisijām Saeimas sēdē 2.oktobrī balsoja 48 deputāti, savukārt 28 bija pret. Koalīcijas partiju pārstāvji pamatoja, ka par šo ierobežojumu būtu nepieciešama diskusija.

“Vienotība” iepriekš prezentējusi savus priekšlikumus, kas paredz piešķirt valdībai tiesības valsts apdraudējuma gadījumā apturēt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu ārvalstniekiem.

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V) iepriekš uzsvēris, ka ļoti nopietni jāizvērtē starpvalstu attiecības un jārada precīzs regulējums.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Manuprāt, tie Krievijas pilsoņi ,kuri šeit iegādājas nekustamos īpašumus ,paši ir gatavi jebkurā brīdī pamest Krieviju… Tā nav parastā bidla.

  2. Atveriet acis ? Kas tad iegust Miljardu eiro ? SPEKULANTI ,labaka gadijuma Valsts tikai PVN %.

  3. Ceru, ka izdosies!!!

Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgākaLauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+