Mobilā versija
Brīdinājums +19.4°C
Agris, Agrita
Svētdiena, 24. septembris, 2017
5. novembris, 2014
Drukāt

Saeimas deputāta pilnvaras apstiprina 11 “mīksto” mandātu ieguvējiem (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Saeima trešdien ārkārtas sēdē deputāta pilnvaras apstiprināja 11 tā dēvēto mīksto mandātu ieguvējiem.

Mandātu uz laiku, kamēr deputāts pilda ministra pienākumus, ieguva 11 partiju pārstāvji, kuri arī nodeva svinīgo solījumu. Veselības ministrs Guntis Belēvičs (ZZS) ir vienīgais valdības pārstāvis, kurš nolēmis nenolikt deputāta mandātu, esot ministra amatā.

No partijas “Vienotība” 12.Saeimā iekļuvuši pieci politiķi. Premjeres Laimdotas Straujumas vietā Saeimā vietu ieguva Edvards Smiltēns, kurš bija deputāts arī iepriekšējās Saeimas sasaukumā, Edgara Rinkēviča vietā – Veiko Spolītis, iekšlietu ministra Riharda Kozlovska vietā – Hosams Abu Meri, satiksmes ministra Anrija Matīsa vietā – Janīna Kursīte, finanšu ministra Jāņa Reira vietā – bijušais ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

No Zaļo un zemnieku savienības jaunajā parlamentā deputāta mandātus ieguva četri pārstāvji. Zemkopības ministra Jāņa Dūklava vietā Saeimā strādās Valters Dambe, aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa vietā – Jānis Trupovnieks, ekonomikas ministres Danas Reiznieces-Ozolas vietā – Edgars Putra, labklājības ministra Ulda Auguļa vietā – Juris Vectirāns.

Savukārt no Nacionālās apvienības Saeimā kultūras ministres Daces Melbārdes vietā Saeimā strādās Andris Vilks, bet tieslietu ministra Dzintara Rasnača vietā – Aleksandrs Kiršteins.

Jau ziņots, ka Saeima trešdien pauda uzticību Laimdotas Straujumas (V) veidotajai valdībai. Par jaunās valdības apstiprināšanu balsoja 61 deputāts, bet pret bija 39.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā gan tas iespējams – vienlaikus būt gan ministra postenī gan Saeimā????? Vai tad nav jānodala izpildvara no lēmējvaras?????

Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus (10)Vēstījums par vēlmi apšaut līdzcilvēkus interneta lietotājus mudinājis stādīt potenciālo upuru sarakstus
No slāpekļskābes skartās apkārtnes evakuētie cilvēki atgriezušies mājāsKrustpils novada Civilās un vides aizsardzības speciālists Edgars Līcis sacīja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas slāpekļskābes noplūdes videi kaitējumu nodarījusi neesot.
Draugiem Facebook Twitter Google+