×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
20. aprīlis, 2017
Drukāt

Franks Gordons: Saeimas deputāte – jaucēja. Par kādu “mūsu valsti” viņa satraucas? (74)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Saeimas deputāte Jūlija Stepaņenko

Interneta portālā “rus.delfi.lv” Saeimas deputāte no “Saskaņas” frakcijas, zvērināta advokāte Jūlija Stepaņenko nākusi klajā ar demagoģisku, nebaidos teikt, provokatorisku rakstu. Pats virsraksts ir izaicinošs: “Kam mēs pasniedzam mūsu valsti?”

Jūlija Stepaņenko ir jaucēja – divējādā nozīmē: viņa, kā mēdz teikt, jauc gaisu un jauc diametrāli pretējas lietas. Jau pašā sākumā viņa dižojas: raugi, 16. martā Saeima ratificēja ASV un Latvijas līgumu par militāro sadarbību. Par šā līguma ratifikāciju balsoja 73 parlamenta deputāti, un tikai viņa vienīgā balsoja pret. Viņas biedri no “Saskaņas” acīmredzot atturējās, un tikai drosmīgā Jūlija “stāvēja uz vakts” par “mūsu (?) valsti”.

Neilgi pirms šīs publikācijas J. Stepaņenko citā rakstā, kas publicēts (latviski) interneta portālos “pietiek.com” un “delfi.lv”, apgalvo, ka šis līgums esot “valsts pieņemšanas – nodošanas akts”. Iznāk, ka ASV pievākušas Latviju?

Stepaņenko nekrietnības kalngals ir tas, ka viņa uzdrošinās salīdzināt 2017. gada līgumu par Latvijas un ASV militāro sadarbību ar 1939. gada 5. oktobra “bāzu līgumu”, ko PSRS burtiski uzspieda Latvijai, lai tā ielaistu savā teritorijā padomju karaspēka kontingentu – 20 000 vīru, kas izvietoti Kurzemē.

Esmu “bišķin” vecāks par J. Stepaņenko, man rit 89. mūža gads, un es labi atceros drūmo noskaņu man visapkārt: neviens neticēja ārlietu ministra Vilhelma Muntera un “paša” prezidenta Kārļa Ulmaņa mierinošajiem vārdiem, ka neitrālas Latvijas suverenitātei nekas nedraud. Jau pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas atslepenoti dokumenti, no kuriem izriet, ka Latvijas armijas vadība toreiz skaidri apzinājās, no kurienes nāk drauds: sāka izstrādāt mobilizācijas plānu, kas citstarp paredzēja kara gadījumā turēt Ventas līniju pret Kurzemē esošo padomju karaspēku.

Te īpaši jāatgādina, ka Staļins un Molotovs rīkojās mērķtiecīgi – 1939. gada 24. septembrī uz Maskavu izsauca Igaunijas ārlietu ministru, 5. oktobrī pienāca Latvijas kārta, tam sekoja “ielūgums” Lietuvas ārlietu ministram. Visos trijos gadījumos Maskavā “viesiem no Baltijas” tika mutiski un nepārprotami norādīts, ka līgumu neparakstīšanas gadījumā padomju karaspēks šim valstīm uzbruks.

Un te drosmīgā tiesībniece un vientuļā varone Jūlija apgalvo: “Un šodien – valsts meklē (!) sabiedrotos un ielūdz tos savā teritorijā ar visu savu bruņojumu un tehniku.” Tātad smalks mājiens ar sētas mietu: 2017. gadā amerikāņu karaspēks tiek pielīdzināts 1939. gada padomju armijai. Ka mēdz teikt: tas jāprot!

Iedegusies naidā pret ASV – NATO alianses mugurkaulu –, Jūlija Stepaņenko brīdina: “Mūs ievilka bīstamā spēlē, un izredžu uzvarēt mums nav.” Nu, Maskavā te dzirdami “vētraini aplausi, kas pāraug ovācijās”. Atceraties? Es atceros…

Šobrīd amerikāņu karaspēks esot izvietots vien Ādažos, Lilastē un Garkalnē, raksta autore, bet līgums paredzot iespēju jebkurā brīdī papildināt šo sarakstu. Nu un tad? Ja tas, teiksim, nepatiks Krievijas aizsardzības ministram Sergejam Šoigu, to var saprast. Bet kāpēc tas tā tracina Saeimas deputāti Stepaņenko, kura tik aizkustinoši rūpējas par “mūsu valsti” (“našu stranu”)?

Pievienot komentāru

Komentāri (74)

 1. Juulija nav vieniigaa, mees esam ar vinu.

 2. Juulija miilsh paldies,ka aizstaavat Latvijai piederiigos.

 3. Cien. Franks Gordons ja jums nav nekaa cita par ko rakstiit, tad laikam labaak vispaar neko nerakstiit.

 4. Sarkanā KUCE

 5. Es esmu latviete,neesmu nekāds trollis,bet arī uzskatu joprojām,kad sveša armija nav nekāds priekš jebkuras valsts , atbalsts vai kāda drošība.Mēs,piemēram esam tikai mērķis vai kara placdarms.Valstij katrai vajadzētu savu armiju,ne svešu armiju.

  • Ух ты, а себя то наверное считаешь образцом ума, ишь ты. А почему во множественном числе перечисление идёт? А почему немцев не упомянул? Расскажи ка, как вы независимость объявили в условиях немецкой оккупации и под охраной ландсфера?

 6. Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

  Зачем-же Вы так, простую рассийскую бабу обидели

 7. Juļka Stepaņenko, ar visu savu ukrainisko uzvārdu, ir dedzīga krievu naciste — tapat kā tie, kas šajā latviešu portālā sistemātiski meģina uzspiest krievisko kirilicu.

  • Тебя, наверное, от русского языка корчит как чёрта от святой воды! Это явный показатель, что ты сам и есть истинный и ярый нацист, во всей своей красе, так сказать.

 8. Spriežot kautvai pēc tā, kā fašistiskā kremļa pakalpiņi sarosijušies un spļauj žulti ( dažs pat sola no mums šašliku taisīt) raksts ir trāpijis precīzi tai suņa naglai.Un tieši pa galvu.

  • Ты Андис, своё истинное нутро показал так же хорошо, как и некто «Анаконда», который прямо таки радовался тому, как сжигали живых людей в Одессе! Он назвал это «праздником». За что и получил встречный вопрос, а не боится ли он, что шашлык будут из него самого делать?! Вы ребятки, ничем не лучше тех нацистких отморозков, которые убивали и сжигали людей в печах концлагерей! Очень хочется верить, что вы не есть весь латышский народ!

  • Manuprāt, nav jēgas ielaisties diskusijā ar to anonīmo moskaļu žurkulēnu.
   Tādi izdzimteņi kā viņš gūst baudu no tā ka kāds cenšas viņiem kaut ko iebilst.
   Galu galā savas kapeiciņas viņi savāc atkarībā no komentāru daudzuma.

   • С таким то самомнением в полемику вообще не стоило ввязываться, земноводное. Не стоит переоценивать себя и свои умственные способности. Кто из нас больший выродок, это вопрос спорный, ты, получающий откровенный кайф от того, что людей сжигают живьём (!!!), или я, когда указываю тебе на этот вопиющий факт.
    Всё-равно, твоя изуверская сущность откровенного нациста прорывается наружу.

    • Крымваш и лугандония впридачу Atbildēt

     Муддук, опять посрать вышел? Ну посри, посри пока

     • А ты сам прямо таки образец интелекта, да?! И Крым наш, и Донец с Луганском тоже нашими будут. А ты как был мудаком, так мудаком и останешся!

 9. par smirdīgo krievu pasauli

  • Да что вы говорите! Вот ваш то мир сжимается, как шагреневая кожа. Скоро не останется от него ничего.

 10. °Mēs neko nevaram atdot NATO, jo mēs jau paši esam NATO.

 11. Nu paļaušanos uz citiem es arī atceros . Atceros kā vecāki un vecvecāki gaidīja palīdzību no angļiem un amerikāņiem . Diemžēl daudzi nomira nesagaidījuši…

 12. Mūsu zemi jau neviens nekur neaiznesīs. Varbūt Jūle vienkārši grib citus kaklakungus un viņu sulaiņus šobrīd pieriebušos vietā? Ne visus silda Briseles saule, kā sacīt jāsaka …

 13. Cienījamā “Latvijas avīzes”redakcija! Jūs ar nodomu ļaujiet , it kā viedokļus izsakot, ārdīties šeit, komentāru slejā veselam baram kremļa troļļu? Jums tas sagādā baudu? Katrs domājošs Latvijas pilsonis, kam ir minimālas vēstures zināšanas, saprot, ka Gordonam taisnība. Un apmaksāto biedrīšu darbs ir iedarboties uz tiem cilvēciņiem, kuriem nav ne zināšanu, ne savas līnijas.

  • К думающим латвийским гражданам, ты Петерис, явно не относишься! Иначе не писал бы такой откровенной глупости. Нравиться тебе быть оккупированным, будь, никто тебе не запрещает. И свою собственную историю вам с Гордоном тоже надо знать по лучше. Почему то про свои собственные пакты с Гитлером, которые вы заключили даже раньше, вы так старательно не вспоминаете?!

 14. Gaisa jaucēja – ne latviešu labā!

 15. ko ta Gordons klusē par šo Sīrijas un Lībijas “atbrīvotāju” nesodāmību Latvijā, bezmuitas kravu ievešanu un pārējām nejēdzībām? Sveša armija ir drauds kaut vai tāpēc, ka tā var iejaukties vēlēšanās un ieviest komandantstundu pēc Koalīcijas padomes lūguma, ja tie zaudē varu. Šis līgums ir valsts pieņemšanas un nodošanas akts un tiks pieminēts vēsturē tikpat nelāgi kā Ribentropa pakts

 16. Ieskatījos internetā. Kungs migrējis uz Izraelu, 🙂 tad nez kāpēc atgriezies:) Laikam jau no amerikāņiem saņemtos uzdevumus pildīja gan tur, gan tagad Latvijā. Viņam jau vismazāk nāktos par ” mūsu Latviju un valsti” izpausties:)

  • F. Gordonam ir pilniga taisniba. Krievi Kurzeme pat jaunsaimniekiem lika pamest maju un iekopto zemi. Ta ir jeva

 17. Paldies Frankam Gordonam par labo rakstu!

 18. Nu meitene saņēma ar gatavu domu un pilda – ko nosodiet. Visu dara, kā no Kremļa likts !!!Divaini būtu otrādi – iestājas par Latviju un NATO.

 19. F. Gordons – bijušais ģēnijs, jaucējs vai vienkārši vecuma marazmātismā iestidzis večuks, kurš vairs īsti nesaprot, ko raksta? Vai tiešām 11 gadu vecumā (tik Gordonam bija 1939. gadā) bērns zina, kas ir ārlietu ministrs, kāds ir viņa vārds un saprot, kāda noskaņa valda valstī? Vai tormēr F. Gordons vienkārši skricelē savus stirpri pašķidros propagandas raksteļus un pelna papildinājumu savai pensijai? Katrā ziņā, šis viņa skricelējums, salīdzinot ar viņa nopeltās J. Stepanenko argumentēto rakstu, ir vienkārši pļurināšana.
  “Esmu “bišķin” vecāks par J. Stepaņenko, man rit 89. mūža gads, un es labi atceros drūmo noskaņu man visapkārt: neviens neticēja ārlietu ministra Vilhelma Muntera un “paša” prezidenta Kārļa Ulmaņa mierinošajiem vārdiem, ka neitrālas Latvijas suverenitātei nekas nedraud.”

 20. Krievu troļļi rosās 😉 kas ir, patiesība acīs grauž?!

 21. Tiešām,paldies Gordona kungam.Žēl ka tie kam vajadzētu “piežmiegt astes”šiem kremļa prostitūtām,nav sava uzdevuma augstumos.
  Acīm redzot arī Latvijā ir vajadzīgs savs “Labējais sektors”

  • Nu,pēc Odesas “grila svētkiem” moskaļu izdzimumi tu nomierinājās.
   Tāpēc nekvekšķi daudz.

   • apbrinojama proamerikānisku kretīnu komcentrācija komentāros.Nato nekad nav izglābis nevienu valsti- aiz viņiem paliek izdegusi zeme.Tiešām vēl nav skaidrs?

   • О как откровенно! А не боишься, сука, что шашлык из тебя самого делать будут, а?!

    • Za bazar otvečaje?,gņida podzabornaja!

    • Я то, сука, за свой базар отвечаю, в отличии от тебя, гадёнышь!

    • Я то, сука, за свой базар отвечаю, в отличии от тебя, гадёнышь!!!

    • Nu ko “anonīmais”kropli parādiji savu īsto moskaļa ģīmi.

    • Ты Андис, своё истинное нутро показал так же хорошо, как и некто «Анаконда», который прямо таки радовался тому, как сжигали живых людей в Одессе! Он назвал это «праздником». За что и получил встречный вопрос, а не боится ли он, что шашлык будут из него самого делать?! Вы ребятки, ничем не лучше тех нацистких отморозков, которые убивали и сжигали людей в печах концлагерей! Очень хочется верить, что вы не есть весь латышский народ!

 22. Paldies par labu rakstu!
  Žēl, ka latvieši pārdodas Krievijas troļļu armijai par sīknaudu. Protams, netrūkst arī sazombēto līdzskrējēju.

 23. No vienas puses, pareizi runà Stepañenko, ar ko atsķiras attiecìgie lìgumi. Nu pienàks tagad pilna Latvija ar àrzemju karaspèku, amerikàñi, kanàdießi poĺi utt. Tàpat kars prieksà, tikai tagad bùs savàdàks, arì tas vecais idiots, kas te sarakstìjis savus domu graudus, izkùpès. Un viss!

 24. jau jūsmoja un cerēja uz D.Trampu pēc ievēlēšanas, tāpat kā Ušakovs. Interesanti, kāpēc? Un, ko domā tagad?

 25. Vinjai taisniiba.

 26. Cik ilgi jus vēl atļausiet svešai vaolsi iejaukties latviskā vidē? Vai “Anonymous” rakstītais iekļaujas latviskā vidē? Vai Latvija ir atteikusies no savas identitātes un at’ļāvusi visām vaoldām( t.i. kultūrām vai arī nekultūrām) piedalīties līdzvvertīgi Latvijas veidošanā? LA redakcija, beidziet šīs spēlītes! Vai tiešām ir vajadzīga s tīrīšanas, lairedakcija redzētu – kas ir kas?

 27. Stepaņenko ir ĪSTA latviete un sava zemes patriote!

 28. Кстати, неплохо бы этому Гордону самому вспомнить, что Латвия это не его страна, что он сам прекрасно так живёт в своём Израиле, и не куй лезть постоянно к нам со своими советами и нравоучениями. Обойдёмся и без тебя, убогого, вы там с палаестинцами свомим разбирайтесь лучше.

 29. Janovič ražots PSRS Atbildēt

  Tāds Franks Gordons pats ir trollis. Ja nav tad ārzemnieks,kas atvilcies atpakaļ un tēlo gudrīti neko nezinādams. Ko viņš var zināt par 39.gada vēcturi ja pats dzimis 38? Un tas ir fakts ka jeņķi ar savu visatļautību (asv ik pa 3.stundām nomet vienu bumbu-fakts) izraisīs karu. Mūsu 100+ debīlie tik dirsā zin līzt. Nu jau ASV vēstniecībai pat degvielas PVN nav jāmaksā. Atbalstu Stepaņenko. Mācīties vajag no vēstures kļūdām nevis atkārtot.

 30. Atceros no savas bérníbas ,- (nas’a Riga horos’ij gorod ,- tol,ko slis’kom mnoga latis’ei )! Tos sméréjumus varéja lasit visás malás ! Es augu bérnu namá ,un vin,u s’murgul,i náca pie sétas un blaustíjás zákádami latvies’us ! Arí tagad vin,i savá skolás máca bérniem ,- ka latvies’i ir vinu vergi ! ; Palika Latvijá ar ”ulman,a ” un vík,es gádíbu ,- ká izteicás viktors alksnis (labi apmácíta piektá kolonna ; kgb )!!! Vin,i nav aizmirsus’i ,- bet SAEIMAS KUNGI ”BIEDRI ” gan ar ísu atmin,u ,vai bez tás !!!!!!!!!!

 31. Cienu Stepaņenko!

 32. Frank, vai nevarat pakomentēt arī šo: ASV liegusi iebraukšanas vīzas Latvijas Nacionālā teātra aktieriem? Incanti, kā tas izskatās no tālienes?

 33. Vismaz viens prātīgs cilvēks novērtējis šo komunisma palieku

 34. Naids pret krieviem ir ļoti iedarbīgs kolektīvās psihoterapijas līdzeklis, lai aitu un aunu bars sāktu blēt un neiedomātos iedziļināties deputātes Stepaņenko argumentu būtībā. Tad, kad rusofobijas apdullinātais pūlis atjēgsies, būs jau par vēlu. Ar tādiem politiķiem, kā mūsu pie varas esošie jau 25 gadus, nekādi krievi nav vajadzīgi, šie paši visu izdarīs. Jau ir izdarījuši. Iegrūduši Latviju neatdodamā parādu jūgā, vai to jūs gribējāt ?

  • Atvainojiet, kāda tad ir Stepaņenko kundzes argumentu “būtība”, kad ne Krievijas naids pret amerikā”niem?

   • Alla Borisovna, tak izlasies vispirms J. Stepanenko rakstu, un tikai tad Gordona marazmātisko savārstījumu, tad zināsiet viņas argumentu būtību.

    • А ещё почитайте внимательно те законы, которые ваш сейм принял втихоря и в тайне от народа. Так там чёрным по белому написано, кто в Латвии есть настоящий хозяин и это совсем даже не вы!

 35. J. Stepaņenko, it kā skaitās, ukrainiete. Kurš nodod savu tautu, nodos visus pārējos.

 36. “Nabaga ļautiņiem dumjas ir galviņas…”Ne ar ko nevaru attaisnot Saeimas deputātes J.Stepaņenko biežu uzaicināšanu uz dažādu diskusiju raidījumiem televīzijā.Nevar nepamanīt,ka aiz glītas ārienes vai katrā tēmā slīd ārā viegli maskēta āža kāja.Caur un cauri Putina agresīvās valsts atbalstītāja.

 37. atkal vien NA trollis zem dažādiem nikiem piedirsis visus komentārus ar savu neargumentēto riešanu un pasutijuma raksta slavināšanu. gandriz vai izskatās ka pats raksta autors sit sev uz pleca un sevi slavē

 38. Man prieks un gandarījums par to, ka mums ir tik spēcīgi un pārliecinoši sabiedrotie – NATO alliance un ASV.

  P.S. Rakstā pieminēto draņķe, tads vaukšķis vien ir

 39. God.Gordona kungs,
  pilnigi viss Jusu raksta atbilst faktiem,tikai kremla cekistu dezinformacijas un Latvijas Valsts pretvalstiskas propagandas izplatitaju Juliju Stepaneko,kura vel neizprotama karta skaitas zverinata advokate, ES un NATO Valsti Latvija, ir janodod tiesa par vinas dezinformaciju un Latvijas Valsts vestures apzinatu viltosanu.Loti interesanti ka zu siem noziegumiem reages atbildigas Valsts institucijas?

 40. Šī Stepaņenko ir provokatore, kas latviešu valodā bez akcenta kūda sabiedrību pret valsti un mūsu sabiedrotajiem. Paldies Dievam, ka esam NATO un ES. Citādi te mūsu zemi mīdītu stapaņenkovas “atbrīvotāji”.

 41. bet viņai jau ari ir taisniba Atbildēt

  mes atdevām asv valsti par kara poligonu neko pat pretim nesaņemot, mes pat neesam štata vai kolonijas statusā, mēs esam vieta kur amerikai pakarot, nekas vairāk. un pat asv karavīru kas te izdaris jebkādu noziegumu, zags, kausies varos vai slepkavos-sodit viņu par to nevar.
  mani vienkārši fascinē tūdaliņi kuri uzskata ka tās ir normāli, ka tā ir labi

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Rēķinu par ūdeni nesamaksājāt?

Latvijas lauksaimniekiem problēmas sagādājis ilgstošais sausums. Izdegušas ganības, tāpēc lopiem nav ko ēst. Lietus trūkums radījis negatīvu ietekmi arī graudu un augļu audzētājiem. Pērn daudziem lauksaimniekiem zaudējumus radīja rudens lielās lietavas. Latvijas lauksaimniekiem problēmas sagādājis ilgstošais sausums. Izdegušas ganības, tāpēc lopiem nav ko ēst. Lietus trūkums radījis negatīvu ietekmi arī graudu un augļu audzētājiem. Pērn daudziem lauksaimniekiem zaudējumus radīja rudens lielās lietavas.

Vai šogad Jāņu svinēšanai nebūs par maz laika?
Draugiem Facebook Twitter Google+