Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
14. maijs, 2015
Drukāt

Saeimas deputāti arī šogad sakops Jāņa Čakstes dzimtas māju apkārtni

Foto: SaeimaFoto: Saeima

Saeimas deputāti un darbinieki piektdien, 15.maijā, piedalīsies tradicionālajā pavasara talkā “Dāvana Latvijai”, lai, godinot Satversmes sapulces prezidenta un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemiņu, sakoptu viņa dzimtas māju “Auči” apkārtni.

Saeimas Preses dienestā informē, ka šā gada talkā iecerēts kopīgi stādīt pīlādžus, liepas un Saeimas dāvinātus piecus ozolus.

Pavasara talka ir ikgadēja Saeimas tradīcija, kas ir simboliska dāvana Latvijai, atzīmējot mūsu valsts neatkarības atjaunošanas gadadienu. Šo tradīciju iedibināja bijušais Saeimas priekšsēdētājs Indulis Emsis (ZZS). Pēc viņa iniciatīvas 2007. un 2008.gada pavasarī Saeimas deputāti un darbinieki atjaunoja rudens vētrās izpostīto Jūrmalas kāpu aizsargjoslu.

2009.gada talkā vairāk nekā divos hektāros zemes iestādītas ātri augošās apses, bet gadu vēlāk netālu no Engures iestādīts jauns priežu mežs. Aizpērn un pērn Saeimas deputāti un darbinieki sakopa Jāņa Čakstes dzimtas māju apkārtni.

J.Čakstes dzimtas mājas “Auči” atrodas Ozolnieku novada Sidrabenes pagastā.

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+