×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
19. maijs, 2018
Drukāt

Saeimas deputātiem par aprīlī atalgojumā izmaksāti 216 864 eiro (2)

foto - Evija Trifanova/LETAfoto - Evija Trifanova/LETA

Saeimas deputātiem atalgojumā aprīlī izmaksāti 216 864 eiro pēc nodokļu nomaksas, aģentūra LETA uzzināja parlamenta Preses dienestā.

Deputātu atalgojumā iekļauta alga, slimības pabalsts, samaksa par frakcijas priekšsēdētāja vai viņa vietnieka amatu, par Saeimas komisijas priekšsēdētāja, viņa vietnieka vai sekretāra amatu, par Saeimas apakškomisijas priekšsēdētāja vai sekretāra amatu, kā arī piemaksa Saeimas Prezidija locekļiem. Līdz ar to augstāks atalgojums ir Saeimas Prezidija locekļiem, parlamenta komisiju un frakciju vadītājiem.

Kā liecina informācija parlamenta mājaslapā, aprīlī lielāku atalgojumu saņēma Inese Lībiņa-Egnere (V) – 3195 eiro, Ainars Latkovskis (V) – 3064, kā arī Raivis Dzintars (VL-TB/LNNK) – 3064 eiro. Savukārt zemākais atalgojums izmaksāts Romānam Mežeckim – 466 eiro.

Parlamenta darbiniekiem izmaksātā atlīdzība aprīlī bija 464 721 eiro, bet Saeimas autobāzē strādājošajiem – 94 927 eiro.

Kā ziņots, deputātiem atalgojums 2018.gadā pieauga par 131 eiro. Saeimas deputātu algas ik gadu mainās, balstoties uz vidējās algas izmaiņām. Mainoties valstī strādājošo vidējai darba samaksai, ik gadu tiek pārskatīts valsts amatpersonu atalgojums.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Interesanti, cik viena likuma pieņemšana izmaksā Eiro???
    Algu vajag rēķināt pēc likuma pieņemšanas ražības un darbvietradīšanas valsts iedzīvotājiem un valsts budžetam!!!

  2. Šeit prezentē TIKAI algas pēc nodokļu nomaksas. Ja pieskaita nodokļus, zīmuļus, kabinetus u.t.t., sanāk vismaz 1 miljons € mēnesī.
    1 miljons mēnesī par to, ka tiek pieņemti dumji likumi? Vai tā nav pārāk augsta cena. Sarakstīt līdzvērtīgus,grūti saprotamus un vēl grūtāk izpildāmus likumus varētu gandrīz jebkurš vidusskolnieks un par daudz, daudz mazāku atalgojumu.

Draugiem Facebook Twitter Google+