Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. novembris, 2013
Drukāt

Saeimas komisijā atbalsta 15 miljonu latu piešķiršanu Zolitūdes traģēdijas sekām

Foto-LETAFoto-LETA

Lielveikala "Maxima" jumts pēc trešā iebrukuma.

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija trešdien atbalstīja 15 miljonu latu piešķiršanu Zolitūdes traģēdijas sekām, aģentūra BNS uzzināja komisijā.

Ministru kabinetam līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem nepieciešamo finansējumu pārdalīs no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības budžeta.

No 15 miljoniem latu Valsts Zolitūdes traģēdijā bojāgājušo ģimenēm katrai piešķirs 10 tūkstošus latus, savukārt katram no traģēdijā cietušajiem valsts izmaksās piecus tūkstošus latu.

Tāpat no piešķirtās naudas lems par prēmiju piešķiršanu primāri glābējiem, kas strādāja sabrukušajā lielveikalā, un arī policistiem un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem.

Par 15 miljonju latu pārdali valdībai Saeima lems rīt.

21.novembrī lielveikalā “Maxima” iegruva jumta konstrukcija, traģēdijā gāja bojā 54 cilvēki.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+