×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
22. aprīlis, 2014
Drukāt

Saeimas komisija iebildīs pret Murjāņu sporta ģimnāzijas slēgšanu (1)

futbola_bumba

Diskutējot par Murjāņu sporta ģimnāzijas nākotni, Saeimas Sporta apakškomisija otrdien vienojās sūtīt vēstuli Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai (V), lai uzsvērtu deputātu nostāju – Murjāņu sporta ģimnāziju slēgt nedrīkst, informē Saeimas Preses dienestā.

“Valdības darba kārtībā tuvākajās nedēļās būs jautājums par Murjāņu sporta ģimnāzijas rekonstrukcijai un multifunkcionālās sporta zāles būvniecībai paredzēto līdzekļu pārdali Daugavas stadiona rekonstrukcijai. Taču Murjāņu ģimnāzija jau tagad ir kritiskā tehniskajā stāvoklī, situāciju nedrīkst eskalēt līdz skolas, kurā tiek sagatavota puse Latvijas olimpiešu, slēgšanai,” sacījis apakškomisijas priekšsēdētājs Ivans Klementjevs (SC).

Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvji gan sēdē nolieguši runas par Murjāņu sporta ģimnāzijas slēgšanu, taču Saeimas deputāti nav guvuši pilnīgu pārliecību, ka šāds scenārijs nav iespējams. “Neskaidrību joprojām ir daudz, sēdes laikā izskanēja dažādi varianti par skolas nākotni – sākot no minimāliem ieguldījumiem skolas kosmētiskajā remontā līdz jauna kompleksa būvniecībai (..),” uzsvēris Klementjevs.

Murjāņu airēšanas bāze esot vienīgā vieta, kur apgūt akadēmisko airēšanu, turklāt nesen ieguldīti ievērojami līdzekļi tās rekonstrukcijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. KAS ĪSTI NOTIEK AR TĀM SKOLU SLĒGŠANĀM!! TĀDA KĀ PARANOJA!?? SLĒGT MURJĀŅU SPORTA SKOLU VISPĀR IR ĀRPRATS AUGSTĀKĀ PAKĀPĒ!!! NE JAU VELTI NAUDU FORMALI IEDALĪJA, bet NEKAUNEJĀS TO TŪLĪT PAŅET NOST!?? TAD JAU TŪLĪT VAJADZĒJA CELT TRAUKSMI PA VISU REPUBLIKU, NEVIS GAIDĪT, LAI ŠO VIENĪGO SKOLU “NOVĀRDZINA” UN TAD KLAJI RUNĀ PAR SLĒGŠANU!??????? Laukos jau uz iznīcības robežas ir mūzikas un mākslas skolas, tātad lauku bērniem ir LIEGTA šo zinību apguve!!! KĀDA IR ŠO SKOLU PROGRAMMA, TUR KAUNS PAT RUNĀT!?? TAD UZPELDĒJA MURJĀŅI UN VĒL NERIMSTAS PERIPĒTIJAS – IESĀCIS DARBOTIES SPORTA iznīcības PLĀNS un atkal bērniem būs liegta iespēja nodarboties ar sev iemīļotiem sporta veidiem… TAGAD JAUNS PLĀNS – BULDURU DĀRZKOPĪBAS skolas IZNĪCINĀŠANA… UZ KURIENI IET MŪSU VALSTS UN KĀDUS IZNĪCĪBAS PLĀNUS VĒL PAREDZĒTS REALIZĒT??????????? TAS IR ĻOTI NOPIETNI, kas notiek mūsu valstī, un valdībām viss ir pieņemami… Laikam ministru bērni mācās ārzemēs!?????? Lūk, kur žurnālistiem būtu ko rakt un iedzīvotājiem darīt zināmus valdošo nodomus: KAM UN PĒC KĀ PASŪTĪJUMA VIŅI TO VISU DARA????!!! Par mūzikas skolām skaidrs: CIK ilgi ārzemēs konkursos TURPINĀS pirmās vietas ieņemt kori un izpilldītājmākslinieki no LATVIJAS??? Ārzemnieku pacietibai laikam pienācis gals un nu viņi LATVIJĀ sāk DIKTĒT, KĀ MĀCĪT MŪSU BĒRNUS, LAI TIE SĀKTU GRIMT, nevis GŪTU sasniegumus… Bez tam tā ir vecā padomju apmācības skola… Tas pats JĀNOSTRĀDĀ ar sportu un DĀRZKOPĪBU… Izglītības joma jau ir sekmīgi nogremdēta – tālāk nav kur iet!?

Draugiem Facebook Twitter Google+