×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
24. jūlijs, 2016
Drukāt

Saeimas kosmētiskais remonts izmaksā 55,8 tūkstošus eiro

Saeimas ēka.Saeimas ēka.

Foto - LETA

Latvijas Saeima par 55 823 eiro veic kosmētisko remontu parlamenta ēkās, liecina Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) pieejamā informācija.

Līgums par remontdarbiem noslēgts ar uzņēmumu “Fidem Property Group”, kura piedāvājums pārspējis trīs citu pretendentu piedāvājumu.

Saeimas Preses dienestā aģentūru BNS informēja, ka kosmētiskais remonts tiek veikts vairāku parlamenta ēku telpās.

“Kosmētiskais remonts nepieciešams vairākās biroju telpās, kurās ilgāku nav veikti kārtējie uzturēšanas darbi, lai novērstu laika gaitā radušos defektus un uzlabotu darba vides kvalitāti. Remonta ietvaros paredzēta griestu, sienu un logu aiļu pārkrāsošana, arī logu, palodžu un durvju bloku remonts un krāsošana. Tāpat tiek veikta grīdas seguma – parketa vai linoleja atjaunošana vai nomaiņa,” pauž Saeimā.

IUB pieejamā informācija liecina, ka “Fidem Property Group” jau 2015.gadā par aptuveni 60 tūkstošiem eiro veikuši parlamenta ēkās kosmētisko remontu. Toreiz uzņēmuma piedāvājums izkonkurēja sešus citus piedāvājumus.

Kā liecina uzņēmumu datu bāzes “Lursoft” informācija, “Fidem Property Group” 2015.gadā strādāja ar 350 933 eiro lielu apgrozījumu un 1444 eiro lielu peļņu. Uzņēmumā nodarbināti pieci cilvēki.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+