×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. novembris, 2015
Drukāt

Saeimas priekšsēdētāja sveic Latvijas robežsargus profesionālajos svētkos (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK), sveicot Latvijas robežsargus profesionālajos svētkos, atzīst, ka Valsts robežsardze veic īpašu misiju – sargā Latvijas valsts robežu, kas ir katras valsts suverenitātes simbols.

Mūrniece akcentē, ka drošībai ir jābūt valsts galvenajai prioritātei.

“Darāmā ir ļoti daudz, bet jūsu pašaizliedzīgais darbs rada pārliecību, ka nav nepaveicamu uzdevumu. Kopā ar robežsardzes patruļu kājām mērojot ceļu gar Latvijas austrumu robežu, vēl labāk sapratu, cik grūts, izaicinājumu pilns un atbildīgs ir jūsu ikdienas darbs. Nevar būt divu domu – austrumu robeža ir īpaši jānostiprina,” sacīja Mūrniece.

Saeimas priekšsēdētāja apliecināja, ka tic robežsargu izturībai, spēkam un Tēvzemes mīlestībai, godam kalpojot savai valstij un stiprinot Latvijas drošību.

Robežsardze jau tradicionāli savus profesionālos svētkus katru gadu atzīmē 7.novembrī. Šis datums izvēlēts, jo šajā dienā 1919.gadā Latvijas armijas virspavēlnieks Jānis Balodis izdeva pavēli izveidot robežsargu priekšnieka posteni un formēt robežsargu vienības. Jau 15.novembrī pirmie robežsargi sāka jaunizveidotās Latvijas Republikas valsts robežas apsardzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. “”Valsts robežsardze veic īpašu misiju – sargā Latvijas valsts robežu””
    Kāds ģeniāls atklājums !

  2. Lai dzīvo Lielās Oktobra revolūcijas 98.gadadiena! Divkosīgajai Mūrniecei labi piestāv šādas izdarības ar pamuļķīgu ievērojamu datumu aizvietošanu.

Draugiem Facebook Twitter Google+