Mobilā versija
Brīdinājums +17.5°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 22. augusts, 2017
1. augusts, 2014
Drukāt

Saeimas priekšvēlēšanu raidījumus veidos LNT un “Re:TV” (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātajā konkursā par Saeimas priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu uzvarējuši telekanāli LNT un “Re:TV”, informē NEPLP.

Kopumā konkursā saņemti piecu televīziju piedāvājumi, bet par labākiem atzīti “Latvijas Neatkarīgās Televīzijas” (LNT) un SIA “Vidzemes televīzija” (Re:TV) piedāvājumi.

LNT piedāvājums atzīts par labāko premjera amata kandidātu TV debašu veidošanai, kas būs viens raidījums. Savukārt “Re:TV” piedāvājums atzīts par labāko priekšvēlēšanu TV raidījumu veidošanai piecos vēlēšanu apgabalos. Šajā gadījumā paredzēti pieci raidījumi.

Par priekšvēlēšanu TV raidījuma veidošanu krievu valodā konkurss beidzās bez rezultāta. NEPLP ceturtdienas sēdē nolēma izsludināt jaunu konkursu par šī raidījuma veidošanu.

Kopumā septiņu raidījumu veidošanai iecerēts atvēlēt aptuveni 60 000 eiro.

Jau vēstīts, ka 12. Saeimas vēlēšanas būs 4. oktobrī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. LNT!!? Varbūt Burkovskis vēlreiz krieviski intervēs Putina režīma vēstnieku Latvijā. Nelabi uznāca Burkovska ārišķības skatīties. Varbūt prasīs kā viņam patīk Satversmes preambula? Ko viņš domā par Krievijas agresiju Ukrainā? Ha?! Ko tad viņš atbildēs? Mēs LNT vairs neskatamies.

Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+