Mobilā versija
+7.2°C
Eiženija, Ženija
Svētdiena, 26. marts, 2017
29. janvāris, 2015
Drukāt

Sagaidi pavasari stilīgi! Sešas aktuālas un vienkārši īstenojamas grima tendences

1. Viegli izveidot pašas spēkiem

1no6
Publicitātes fotoPublicitātes foto


Jauno sezonu ieskandinot, kosmētikas zīmols “Oriflame” ir aplūkojis vadošo dizaineru modes skates, lai noteiktu aktuālākās 2015. gada pavasara/vasaras sezonas grima tendences, un no tām izveidoja vienkārši atdarināmus un bezrūpīgajai vasaras ikdienai piemērotus tēlus.

“Lai tu būtu informēta par jaunākajām aktualitātēm modes pasaulē, mēs esam identificējuši piecas galvenās tendences jaunajā sezonā. Katrai no tām mēs pieskaņojām reāli izmantojamus tēlus,” stāsta Jonass Vramels, Oriflame mākslinieciskais direktors. “Šie tēli ir patiešām satriecoši, un tos vari viegli izveidot pašas spēkiem. Tu izskatīsies tā, it kā tikko būtu atgriezusies no modes skates!”

  1. Viegli izveidot pašas spēkiem
  2. ROMANTISKĀ
  3. MĀKSLINIECISKĀ
  4. METĀLISKĀ
  5. SPORTISKĀ
  6. EKSOTISKĀ

Pievienot komentāru

Jaunās sezonas topā - "oversize" blūzes. Kā tās valkāt, iesaka Indra SalcevičaJauno pavasara sezonu sagaidot, stilisti iesaka garderobē iekļaut apjomīgas blūzes un kreklus.
Rallija atkarīgās ar puķaino mašīnu - Vineta Ervalde un Līga Stirna (1)"Pirksti gaisā un visiem večiem tūlīt parādīsim, kur ir viņu vieta! Ja kāda sieviete ar tādu domu startē rallijā, viņas tiešām žēl," saka autosportiste Līga Stirna.
Draugiem Facebook Twitter Google+