Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saglabā vēsu prātu! Horoskopi 26.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Riskanta diena jautājumos, kas attiecas uz dažādiem pārpratumiem, baumām un runām “aiz muguras”. Ikviens no mums var nokļūt dažādās sarežģītās situācijās. Iespējams pieņemt dažādus pārsteidzīgus un maldinošus lēmumus, kas apgrūtinās komunikāciju ar līdzcilvēkiem. Tas, ko šodien var darīt – saglabāt vēsu prātu, doties pastaigās, baudīt svaigu gaisu un savus secinājumus, kas, starp citu, ļoti bieži būs maldinoši, paturēt pie sevis.

Auns

Diena saistīta ar piedzīvojumiem, provokācijām un pārbaudījumiem. Patmīlība, apvainošanās, nespēja pieņemt citu cilvēku viedokli var izraisīt strīdu ar tuvu un mīļu cilvēku. Parūpējies par savu veselību.

Vērsis

Nav izslēgtas jaunas iepazīšanās un iespējams arī romantiska tikšanās ar mīļoto cilvēku. Sievietes šodien var gaidīt pārsteigumu un kādu patīkamu ziņu. Savukārt vīriešiem jāatceras par pienākumu izpildīšanu!

Dvīņi

Labvēlīga diena, lai dotos pie altāra, kā arī lielisks brīdis ģimeniskām attiecībām un mīlas piedzīvojumiem. Attiecības ar ģimenes locekļiem būs stabilas.

Vēzis

Impulsīvs lēmums, ātri secinājumi var tev palīdzēt iekarot kāda tev īpaša cilvēka sirdi. Šodien gan iespējamas problēmas ar īpašumu.

Lauva

Daudzas ieilgušas un neatrisinātas problēmas un darbi prasīs tūlītējus risinājumus – esi tam gatavs. Iespējamas iepazīšanās darba jomā, kas tev būs ļoti noderīgi nākotnē.

Jaunava

Labvēlīga diena kolektīviem pasākumiem, fiziskiem vingrinājumiem un atpūtai svaigā gaisā. Iespējams, ka kāds no taviem bērniem šodien pieprasīs nedalītu tavu uzmanību, kā arī tu sastapsies ar neplānotiem tēriņiem.

Svari

Labvēlīga diena, it īpaši vīriešiem. Sievietes var piedzīvot krāpšanu un zaudēt naudu. Atsakies no lieliem pirkumiem šodien. Centies izvairīties no sev netīkamiem cilvēkiem un neuzsāc ar viņiem dialogu.

Skorpions

Saspringta diena, kuras laikā notiks dažādas neparedzētas lietas un problēmas – sastapsies arī ar meliem un nepatiesiem solījumiem. Lai izvairītos no vilšanās, uzmanīgi izvērtē citu dotos solījumus, it īpaši tos, kas saistīti ar naudu un dokumentāciju.

Strēlnieks

Zvaigznes šodien tev iesaka izvairīties no darba kolektīvā un nekādā gadījumā nepieņemt svarīgus lēmumus, jo viss, kas saistīts ar dokumentāciju un finansēm, šodien ir zem lielas un riskantas jautājuma zīmes.

Mežāzis

Šodien tu varēsi ar vieglu roku sasniegt visu to, kas tev agrāk šķita teju vai neiespējams. Nav izslēgts, ka tu saņemsi finansiālu atbalstu no saviem vecākiem, draugiem vai partneriem. Zvaigznes iesaka taupīt spēkus, lai pabeigtu iesāktos darbus.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga emocionālā atmosfēra ģimenē. Taču dēļ tā, ka tu nemitīgi nespēj izlemt starp vēlamo un iespējamo, nav izslēgts, ka tev nāksies šķirties no pieklājīgas naudas summas.

Zivis

Labvēlīga diena dvēseliskām lietām, kā arī dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar medicīnu. Nelieto šodien alkoholiskos dzērienus un asu ēdienu. Izrādi līdzcietību pret citiem cilvēkiem.

LA.lv