Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saglabā vēsu prātu! Karjeras prognoze no 5. līdz 11. februārim0

Caters News/Scanpix/LETA

Auns

Pirmdiena laba diena sadarbībai, ja vien katrs atrod savu ietekmes sfēru un nejaucas otra pienākumos. Otrdien, trešdien svarīgi kontrolēt emocionālās izpausmes, viegli ļauties kaislību uzplūdiem. Piektdien pieaugs optimisms skatījumā uz notiekošo. Visharmoniskākā diena – sestdiena. Svētdiena – laba diena saimniecības darbiem.

Vērsis

Šonedēļ nevajadzētu pārāk paļauties uz citu solījumiem, jo tie var būt pārspīlēti un neadekvāti. Esi gatavs arī pats uzņemties daļu atbildības, nepaļaujies tikai uz partneru palīdzību. Pirmdiena veiksmīga un aktīva diena darīšanām ar apģērbu un rotaslietām. Trešdiena var izvērsties visai emocionāla, tāpēc labi atpūties, lai vari izturēt spriedzi.

Dvīņi

Šonedēļ vēlams ievērot mērenību ēšanā. Pirmdien neaizmirsti veltīt uzmanību mīļotajam cilvēkam. Otrdiena un trešdiena – efektīvas dienas zinātniskam, radošam un intelektuālam darbam. Piektdien un sestdien atturies no pārāk lielas vēlmes audzināt un pamācīt citus cilvēkus, ieklausies arī citu viedoklī. Svētdien palīdzi vecākiem un radiniekiem.

Vēzis

Pirmdiena piemērota interjera priekšmetu iegādei. Otrdien, trešdien centies būt iecietīgs pret mīļotā cilvēka trūkumiem, tā vietā labāk pats paanalizē savus motīvus un rīcību. Piektdien gaidāms spēku pieplūdums, nepieciešams vairāk kustēties. Sestdiena piemērota veselību nostiprinošiem pasākumiem. Svētdiena no tevis prasīs atbildību.

Lauva

Joprojām attiecībām svarīga nedēļa. Turpināsi risināt jautājumus, kuros iesaistīti citi cilvēki – sadarbības partneri, klienti, otrā pusīte. Sarežģītākās dienas šajā nedēļā – otrdiena, trešdiena un ceturtdienas pirmā puse, vairies no tiešuma, sarkasma un aizvainojumiem. Šīs dienas neder pirkumiem, kā arī darbiem, kas saistīti ar dzīvokli.

Jaunava

Pirmdiena piemērota sen plānotiem pirkumiem, elpošanas vingrinājumi un svaigs gaiss nāks par labu veselības nostiprināšanai. Darbiem, kas prasa lielu koncentrēšanos un iedziļināšanos, vispiemērotākās ir trešdiena un svētdiena. Piektdien, sestdien saasināsies taisnīguma sajūta, labas dienas dokumentu sastādīšanai. Nesoli vairāk, nekā spēj!

Svari

Šonedēļ vairies no neapdomīgiem pirkumiem, nekļūsti par upuri dažādām mārketinga shēmām. Šī nedēļa nav piemērota bērna ieņemšanai, tāpat arī nav piemērota jauna biznesa uzsākšanai. Visas radošās idejas pieraksti un apdomā, bet nozīmīgu projektu realizāciju labāk tomēr atlikt. Svētdiena laba diena, lai atteiktos no kaitīgiem ieradumiem.

Skorpions

Pirmdiena – psiholoģiski sarežģīta diena, vari to izmantot, lai atskatītos uz padarīto. Atbildes meklē sevī! Klusums un meditācijas palīdzēs tās saklausīt. Otrdien, trešdien neļaujies sevis šaustīšanai. Ceturtdiena visai pretrunīga diena, vairies no publisku pasākumu apmeklēšanas un vietām, kur pulcējas daudz cilvēku.

Strēlnieks

Pirmdienu nepavadi vienatnē, labāk sarunā tikšanos ar draugu vai apmeklē kādu pasākumu. Nedēļas vidus gan vairāk domāts klusām pārdomām, vairies no pārāk liela tiešuma. Piektdien un sestdien atgriezīsies entuziasms, izmanto radušās iespējas parādīt savu gudrību un zināšanas, tas palīdzēs pašapziņas celšanai. Piektdiena piemērota sportiskām aktivitātēm.

Mežāzis

Pirmdien, lai izpelnītos atzinību un novērtējumu, jāspēj arī piekāpties un iziet uz kompromisiem. Otrdiena un trešdiena piemērotas intelektuālam darbam, tavas zināšanas un spēja saglabāt vēsu prātu stresa situācijās lieti noderēs. Piektdien, lai mazinātu iekšēju nemieru, vairāk kusties, dodies garākā pastaigā. Svētdiena nav piemērota lielai fiziskai slodzei.

Ūdensvīrs

Būs aktuāli parādīt sevi no labās puses. Pirmdien vērtīgas būs tādas īpašības kā laipnība, spēja sadarboties un iziet uz kompromisiem. Otrdien un trešdien būs spēja iedziļināties lietu būtībā, strādāt ar tehniku. Ceturtdiena būs visai pretrunīga – tiks izvērtēta spēja pielāgoties situācijai. Piektdien novērtēs tavu humora izjūtu un pieredzi.

Zivis

Šī nedēļa nav piemērota aktīvām darbībām, jaunu nozīmīgu projektu uzsākšanai vai savas taisnības pierādīšanai. Ieteicams pāriet enerģijas taupības režīmā. Jo īpaši svētdien iespējams spēku izsīkums. Jaunas atklāsmes gaidāmas Zivīm, kas darbojas ezoterikas lauciņā, pārējām veiksies ne tik labi. Grūti būs ietekmēt apkārt notiekošos procesus.

LA.lv