Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
8. marts, 2014
Drukāt

Saglabājas nemainīgi augsta aktivitāte privātmāju sektorā

Foto-LETAFoto-LETA

Privātmāju segmentā klientu aktivitāte ir palikusi nemainīgi augsta. Klienti interesējas par mājām un jaunbūvēm cenu kategorijā līdz 140 000 eiro, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.

Tāpat ir palielinājusies interese par mājām Mārupē, kur klienti meklē mājas jau gatavas dzīvošanai cenu kategorijā līdz 200 000, bet interesē arī nepabeigtas mājas par labu cenu līdz 130 000 eiro.

Izvēloties sev jaunu mājokli, pircējiem ļoti svarīga ir infrastruktūra – ceļš, sabiedriskais transports, skolas, bērnudārzi, veikali. Pircēji vēl joprojām ar lielu interesi meklē banku īpašumus, kuriem ir labāki kredīta nosacījumi.

Februārī novērota liela interese par vasarnīcām un dārza mājiņām Rīgas apkārtnē, kā Saulkrastos, Ikšķilē, Salaspilī, Baložos un Mārupē. Pircēji sāk gatavoties vasaras sezonai un siltajam laikam.

Februārī bijusi izteikti liela privātpersonu interese par zemes gabalu iegādi privātmāju būvniecībai, ja tiem neizdodas atrast savām prasībām un iespējām atbilstošus gatavu vai pat nepabeigtu privātmāju piedāvājumus. Pārsvarā klienti vēlas iegādāties labus zemes gabalus ar visām komunikācijām vai vismaz ar jau pievilktu elektrību. Ja komunikāciju nav, tad pircējiem vairs nav intereses par šādu īpašumu, norāda “Ober-Haus”.

P

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+