Latvijā
Sabiedrība

Saimniece joprojām neziņā par mazās Treisijas likteni un cer uz brīnumu 11

Foto no Facebook

“Nav. Labu ziņu nav, diemžēl…,” trīs dienas pēc Treisijas pazušanas saka mazā sunīša saimniece Ilga Sematovica. Vienlaikus viņa pauž pateicību par to atbalstu, ko šajā īsajā laikā ir saņēmusi no līdzcilvēkiem pēc publikācijām sociālajos tīklos.

“Esmu ļoti pateicīga par milzīgo atbalstu manā izmisumā sakarā ar Treisijas pazušanu. Šodien kādā komentārā izskanēja doma, ka, iespējams, esmu iecerējusi kaut kādā veidā vērsties pret cilvēku, pie kura būtu nonācis mans sunītis. Publiski paziņoju, ka es ĻOTI ceru, ka viņa IR pie kāda nonākusi. Vienalga kādu nodomu vadīts, viņš dotajā situācijā ir izglābis sunīti, jo tik mazs (1.8 kg) ķermenītis nevarētu pastāvēt bez pajumtes,” vēsta saimniece.

Tagad ir vajadzīgs brīnums, cerības atrast mīluli nezaudē suņa saimniece, kura piedāvājusi arī finansiālu atlīdzību suņa atradējam.

Viņa arī pastāsta sīkāk, kādos apstākļos suns Taurenē pazudis. Ģimene bijusi aizņemta ar saimniecības darbiem – krāvuši malku un dažus klēpjus nesuši arī mājās. Uz īsu brīdi ārdurvis bijušas vaļā, pēc tam pamanīts, ka Treisija nekur nav manāma.

“Nekavējoties meklējām. Meklēšana ievilkās līdz tumsai, kad katrs akmens ceļa makā šķita līdzīgs sunītim… Blakus kaimiņš ārā ravēja savu dārziņu. Uz otru pusi kaimiņš arī rosījās pa āru. Neviens neko nebija manījis. Ne trokşņus, ne tālāko māju suņu rejas. Izstāstījām par nelaimi mammai, viņa slimnīcā būdama apzvanīja tuvos un tālākos kaimiņus. Izlikām paziņojumus. Nekā…,” notikušo atstāsta saimniece.

LA.lv