×
Mobilā versija
Brīdinājums -16.0°C
Haralds, Almants
Piektdiena, 23. februāris, 2018
7. marts, 2017
Drukāt

Saimniece četrkājainā drauga līķi aprok pie kaimiņu logiem (1)

Foto notikuma vietā.Foto notikuma vietā.

Vakar, 6.martā, Rīgas pašvaldības policijas (RPP) darbinieki devās uz izsaukumu Vecmīlgrāvī, kur kāds iedzīvotājs pamanījis, ka kaimiņš blakus daudzdzīvokļu namam apracis dzīvnieka līķi, informēja RPP.

Policisti, ierodoties notikuma vietā, pamanīja lielu uzrakumu pie pašiem dzīvokļa logiem. Izsaukti dzīvnieku kapsētas “Citi medību lauki” darbinieki, kuri mirušo dzīvnieku atraka un to nogādāja dzīvnieku kapsētā apglabāšanai.

Kārtības sargi apsekoja dzīvokli, kurā uzturējās iespējamā mirušā dzīvnieka saimniece. Sieviete atzina, ka viņai notikuma dienā nomiris suns un lūgusi kaimiņam to pie nama aprakt. Sastapts arī kaimiņš, kurš apstiprināja sievietes teikto.

Lietas materiāli nosūtīti Pārtikas un veterinārajam dienestam izvērtēšanai. Likums paredz, ka par dzīvnieku kapsētu iekārtošanas pārkāpumiem fiziskajai personai uzliek naudas sodu no 7 līdz 210 eiro.

Policija atgādina, ka mirušo mīluli var apbedīt kādā no valstī reģistrētajām dzīvnieku kapsētām, tāpat dzīvnieka mirstīgās atliekas var atstāt veterinārajā klīnikā utilizācijai vai individuālajai kremēšanai. Nepienācīga mājdzīvnieka apglabāšana var novest pie infekciju slimību izplatīšanos, tas savukārt var radīt apdraudējumu apkārtējo cilvēku un dzīvnieku veselībai un dzīvībai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mēs sādžā tā vienmēr darījām.

Draugiem Facebook Twitter Google+