×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. oktobris, 2015
Drukāt

Saimniek, vai kļūsi atbildīgs? Grīns apdraud sevi un citus! (2)

Foto - www.patversme.lvFoto - www.patversme.lv

Pēc kautiņa ar citu suni patversmē “Labās mājas” no Codes ielas Rīgā nogādāts vidēja auguma pelēcis – aktīvs, neaudzināts suņpuisis, kurš, domājams, dzimis 2012.gadā.

Ļaudis zināja teikt, ka suns regulāri šajā rajonā klaiņo. “Saimniek, vai kļūt atbildīgam, nodrošinot, ka suns netiek ārā no pagalma, kā arī pazudušo suni meklēt nav tavs pienākums?” sašutuši ir www.patversme.lv darbinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Šķirnes vai bezšķirnes – kāda starpība? Daudz bargākus sodus vajag par klaiņošanu vispār, bet par agresiju īpaši. Pie mums soda sankcijas pret saimniekiem, kuru suņi uzbrukuši cilvēkam vai mājdzīvniekam, ir smieklīgas – pāŗdesmit eiro, plus maksa par ārstēšanos un viss.

  2. Atraduši par ko sašust un brīnīties.Kāda valsts tādi tās pilsoņi.Ja valsts nepilda savas funkcijas un nesoda savus cilvēkus par pārkāpumiem,tad tie otrie izmanto gadījumu un pārkāpj likums pa pilnu klapi.
    Kamēr nebūs reāli sodi par to,ka netiek kastrēti/sterilizēti bezšķirnes mājdzīvnieki kuri brīvi uzturas ārpus saimnieku teritorijas,nekas nemainīsies.

Draugiem Facebook Twitter Google+