×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. maijs, 2015
Drukāt

Saimons Pegs nopēlis kino “notrulināšanos”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu aktieris Saimons Pegs sacījis, ka mūsdienu filmas esot “notrulinājušās” un nevēsta par nozīmīgām problēmām, ziņo britu laikraksts “The Guardian”.

Intervijā žurnālam “Radio Times” Pegs norādīja, ka sabiedrība kļuvusi “infantila”, bet izaicinošas filmas vairs nespējot konkurēt ar kases grāvēju finansiālajiem panākumiem.

“Pirms “Star Wars” par kases ieņēmumu līderiem kļuva tādas filmas kā “The Godfather”, “Taxi Driver”, “Bonnie and Clyde” un “The French Connection” – nepieradinātas, amorālas mākslas filmas,” sacīja Pegs. “Taču tad priekšplānā izvirzījās izrāde un viss mainījās. Es nedomāju, ka tas ir labi.”

45 gadus vecais aktieris filmējies franšīzē “Star Trek” (“Zvaigžņu ceļš”). “Kā jau bieži esmu to teicis, es esmu zinātniskās fantastikas fans. Taču daļa no manis raugās uz mūsdienu sabiedrību un domā, ka pašu gaume padarījusi mūs infantilus. Patlaban mēs patērējam ļoti bērnišķīgas lietas – komiksus, supervaroņus. Pieaugušie to visu skatās un uztver nopietni,” sacīja Pegs.

“Savā ziņā tā ir notrulināšanās,” viņš turpina. “Tas novērš uzmanību no pasaulē nozīmīgām problēmām. Filmas kādreiz bija izaicinoši, emocionāli piedzīvojumi vai morālas dilemmas, pēc kurām pārvērtēt savu viedokli par kādu jautājumu. Tagad mēs izejam no kinoteātra, domājot tikai par to, kā Halks cīnījās ar robotu.”

Aktieris atzina, ka vēloties pievērsties dramatisko lomu spēlēšanai.

Pegs filmējies tādās kinolentēs kā “Shaun of the Dead” (“Šons un miroņi”), “Hot Fuzz” (“Krutie kruķi”), kā arī “Mission: Impossible” (“Neiespējamā misija”) filmu sērijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+