Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
13. jūlijs, 2014
Drukāt

Saindējas, piededzinot ēdienu

Foto-LETAFoto-LETA

Siguldā ugunsdzēsēju palīdzība bijusi nepieciešama kādam vīrietim, kurš, gatavojot ēdienu, to piededzinājis un saindējies ar degšanas produktiem, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsdzēsējus uz notikuma vietu izsaukuši vīrieša kaimiņi. VUGD pārstāvji, ierodoties notikuma vietā, vīrieti atrada guļam uz grīdas. Cietušais, iespējams, bijis alkohola reibumā.

Tikmēr Ventspilī, Paula Stradiņa ielā, dzīvojamā mājā degušas mēbeles divu kvadrātmetru platībā. Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 63 izsaukumiem, no kuriem 36 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 21 – ar glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+