×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
27. oktobris, 2014
Drukāt

Šaineda O’Konora nopeļ Mailiju Sairesu

Foto - LetaFoto - Leta

Īru dziedātāja Šaineda O’Konora uzskata, ka popdīvas Mailijas Sairesas vecākiem vajadzētu kaunēties par ļaušanu meitai ģērbties kā “ielasmeitai”, raksta izklaides ziņu portāls WENN.

O’Konora savā mājaslapā publicējusi Sairesas fotogrāfiju uz žurnāla vāka. “Vai kāds zina šīs meitenes vecāku atrašanās vietu?” viņa jautā bloga ierakstā.

“Izskatās, ka viņi ir pazuduši. Īsi sakot, neviena dzīva būtne uz Zemes nevarētu nofotografēt vai ieraudzīt manu meitu saģērbušos kā ielasmeitu un ar mutē iestūķētām banknotēm,” raksta 47 gadus vecā O’Konora.

“Mūzikas industrija apzināti seksualizē nepilngadīgos, seksuālā manierē attēlojot māksliniekus, kuri izskatās nepilngadīgi un kuru auditorija galvenokārt sastāv no pusaudžiem. Ja domājat, ka es runāju muļķības, atcerieties, neviens neticēja, ka priesteri seksualizē nepilngadīgos. Man parasti ir taisnība par tādām lietām,” viņa turpina. “Nav svarīgi, vai izpildītāji uzskata, ka tā ir viņu izvēle – pārdot ierakstus, pateicoties seksualitātei. Viņu auditorijai netiek dota izvēle. Viņi uzaug nezinot, ka mūzikas varā ir iznīcināt ļaunumu un radīt dzīvību. Viņi domā, ka mūzika ir tikai par seksu. Tā ir dubulta uzvara mūzikas industrijā, kas čum un mudž no ļaunuma. Vesela paaudze tiek noskaņota un apklusināta.”

Pērn O’Konora publicēja atklātu vēstuli Sairesai, kurā aicināja jauno dziedātāju nepieļaut, lai mūzikas bizness “uztaisa no tevis prostitūtu”.

“Man prieks dzirdēt, ka savā ziņā esmu tev paraugs. Ceru, ka tāpēc uzmanīgi klausīsies tajā, kas man sakāms. Esmu ļoti satraukusies par tevi un cilvēkiem, kas tev iestāstījuši, ka būt kailai un laizīt āmurus savos videoklipos ir kaut kādā veidā “forši”. Patiesībā tu palaidīsi vējā savu talantu, ja ļausi sevi pataisīt par prostitūtu, vienalga, vai to dara mūzikas bizness vai tu pati,” raksta O’Konora.

“Tu esi vairāk vērta nekā tavs ķermenis un seksapīls. Taču šovbiznesa pasaule tā neuzskata,” pamāca dziedātāja. “Viņiem interesē tikai nauda, bet mums – mūzika. Tas vienmēr tā ir bijis un vienmēr paliks. Jo ātrāk jauna meitene to saprot, jo drīzāk viņa iegūs kontroli.”

21 gadu vecā Sairesa agrāk bija bērnu telekanāla “Disney” zvaigzne, taču tagad savu tēlu padarījusi ārkārtīgi seksualizētu. Pagājušā gada augustā viņa izsauca sašutuma vētru ar pikantu uzstāšanos MTV mūzikas video balvu ceremonijā, kur pavedinoši dejoja ar kanādiešu dziedātāju Robinu Tiku, kurš ir gandrīz divas reizes vecāks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+