×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Saistībā ar Grūtupa nāvi veiks vairākas ekspertīzes (papildināts) (2)

LETALETA

Advokāts Andris Grūtups.

Saistībā ar advokāta Andra Grūtupa nāvi tiks veiktas vairākas ekspertīzes, šodien informēja Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Ģirts Mundurs.

Izmeklēšanas ilgumu Mundurs atturējās prognozēt, norādot, ka tiesu medicīniskajai ekspertīzei varētu būt nepieciešams vismaz mēnesis.

Sākotnējā informācija liecina, ka traģēdijas brīdī Grūtups dzīvoklī atradies viens pats. Policiju par notikušo informēja Grūtupam tuvi cilvēki, kuri kopā ar viņu dzīvojuši. Kopš izsaukuma un paša notikuma pagājušas minūtes. Dzīvoklī atrastais ierocis esot Grūtupa.

Mundura rīcībā nav informācijas, ka Grūtups būtu, piemēram, vērsies policijā par viņam izteiktiem draudiem.

Jau ziņots, ka pagājušajā naktī, iespējams, nošāvies pazīstamais advokāts Grūtups. Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā, advokāta mirstīgās atliekas atrastas dzīvoklī namā Rīgā, Vaļņu ielā 11, kurā mitinās arī Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Šobrīd galvenā policijas izvirzītā versija ir, ka Grūtups ir izdarījis pašnāvību. To apliecina arī dzīvoklī atrastā pirmsnāves vēstule.

Mundurs šodien žurnālistiem neatklāja, kas rakstīts Grūtupa pirmsnāves vēstulē. Viņš arī nekomentēja, cik gara vēstule bijusi.

Valsts policijas paziņojumā presei norādīts, ka izsaukumu uz Vaļņu ielu 11 policija saņēma vakar plkst.23.36. Notikuma vietā policisti atrada Grūtupa līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm – šautu brūci krūšu kurvī. Līdzās nelaiķim atradās arī šaujamierocis – pistole, kas piederējusi Grūtupam.

Par notikušo sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu precīzus nāves iestāšanās apstākļus, tāpat arī tiks veikta ekspertīze nāves cēloņa noskaidrošanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Kapec nevar izteikties?? Atbildēt

    Delfu un Dienas rakstos lidz sim bridim par so gadijumu lasitajiem nav paredzets izteikties jo pie rakstiemi neparadas parastais komentu lodzins. Neertiba no “gudriem” komentariem???

  2. … Neticami !!!!!

    … Grutups bus pirmais pasnavnieks kurs sev sauj ‘kajinas’, lai nonaktu pe atrakas naves, vai !!!!!

    … Tacu laikam sis cilveks par daudz zinaja … veca nomenaklatura sak raustities prieksnaves agonija .

    … Ja vins tiesam gudrs bijis, jagaida noslepumu atklajumi … gan jau kadam uzticeti … pasnavnieka vestulei jabut neapgazamam iemeslam, kamdel nu ticigais

Draugiem Facebook Twitter Google+