×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.7°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. oktobris, 2017
Drukāt

Saistībā ar mazā Ivana nāvi viena policijas darbiniece atlaista (6)

Ekrānšāviņš no skaties.lvEkrānšāviņš no skaties.lv

Jūlija sākumā sabiedrības uzmanība bija pievērsta Liepājā pazudušā piecus gadus vecā Ivana Berladina meklēšanai. Pēc desmit dienu ilgas meklēšanas bērns tika atrasts miris meža masīvā Dubeņu ciemā.

Policijā joprojām turpinās izmeklēšana, tiek vērtēta vecāku atbildība, arī autobusa šofera, kurš nepievērsa uzmanību mazajam puikam, gan arī policijas darbinieces, kura palaida garām informāciju, ka mazais puika nākamā dienā pēc pazušanas redzēts Dubeņu ciemā, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu TOP 10”.

“Šo lietu varētu salikt divās daļās. Ir uzsākts kriminālprocess par viņa pazušanu, par nāves apstākļiem un otrs kriminālprocess ir ierosināts par pienākumu nepildīšanu, kas attiecas uz vecākiem un arī uz autobusa vadītāju, kurš, iespējams, varēja novērst šo. Kas attiecas uz šo izmeklēšanu, mēs esam secinājuši, ka šī darbiniece, kas, iespējams, varēja pagriezt kaut kādā veidā savādāk. Ir izvērtēts, ka viņa nav pildījusi savus pienākumus un ir disciplināri sodīta ar atbrīvošanu no dienesta Valsts policijā,” apstiprina Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Kādu varu izrādīja šoferis???? Cik reizes jāatkārto – pie visa notikušā VAINĪGI VIENĪGI ĢIMENE UN MĀTE?
    NEVIENS CITS! KO var nekaunīgi PIESIETIES CITIEM CILVĒKIEM? NESAPROTU!? Skumji, ka cilvēks atbrīvots no darba – IT KĀ informācijai nav pievērsusi uzmanību… Tagad bērniem ir tāda” vara”, ka pieaugušiem jāsaturas!? Un ja varas iestādes NEIEROBEŽOTU VARU devušas bērniem, tad lai viņi arī paši
    tiek galā ar visām situācijām un ATBILD PAR SEVI??? KO CITU PRASĪT NO SABIEDRĪBAS!???

  2. pārsvarā visās valsts struktūru iestādēs strādā nevīžīgi un šā-tā. Atsēž darba laiku. Visās. Ar maziem izņēmumiem.

  3. vai jābūt tikai Ivanam, lai kungi saceltu tādu histērisku “reakciju” ?

  4. šoferis ir pat ļoti vainīgs ,vairāk par visiem.Bērns būtu aizbraucis atpakaļ un dzīvs,bet nē ,vajadzēja šoferim izrādīt savu varu …

Draugiem Facebook Twitter Google+