×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Rudīte, Everts
Otrdiena, 21. augusts, 2018
22. aprīlis, 2018
Drukāt

Saistībā ar narkotikām tiesas priekšā nonācis reklāmas speciālists Stendzenieks (12)

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 23.aprīlī plkst.11 skatīs krimināllietu, kurā saistībā ar narkotiku nelegālu apriti apsūdzēts reklāmas aģentūras SIA “Mooz!” īpašnieks Ēriks Stendzenieks.

Reklāmas speciālists apsūdzēts pēc Krimināllikuma 253.panta 1.daļas un 15.panta 4.daļas. 253.panta pirmā daļa paredz atbildību par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt, savukārt 15.panta 4.daļa definē nozieguma mēģinājumu.

Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Tāpat lietā apsūdzēts kāds Nauris Sproga. Viņš apsūdzēts pēc Krimināllikuma 253.1.panta, proti, par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu realizācijas nolūkā un neatļauta realizēšanu. Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no 5 līdz 15 gadiem.

Lietā valsts apsūdzības pusi pārstāv prokurors Andrejs Sirmais. Prokuratūrā aģentūrai LETA plašāku informāciju par apsūdzības detaļām gan neizdevās iegūt, līdz ar to nav zināms, kas tieši abām personām tiek inkriminēts.

Lieta tiesā saņemta pagājušā gada decembrī un nākamnedēļ būs pirmā tiesas sēde, aģentūra LETA noskaidroja tiesā.

Pats Stendzenieks aģentūrai LETA par inkriminējamo nodarījumu teica, ka “tās ir vecas muļķības”, un norādīja, ka plašāk lietu nekomentēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

  1. Mmm, beidzot. Krastmalas reklāmas aģentūru darbiniekiem baltu maisiņu kārtošana esot gluži vai ikdienas rutīna.

  2. NAV BRĪNUMS! BIEŽI ESMU KOMENTĀROS RAKSTĪJUSI PAR STENDZENIEKA NEPARASTAJIEM DOMU GRAUDIEM MEDIJOS!? NEESMU LASĪJUSI, KA KĀDAM VĒL TIE BŪTU LIKUŠIES DĪVAINI? VISI VADŽI REIZ LŪZT UN TAD PARĀDĀS ĪSTĀ SEJA….

  3. Kaut kas traks,arī Stendzeniekam vairs prāta nav,un tā vienmēr viņš tik pamācoši runā TV24,un pamāca kā valstij jādarbojas,un redz,ar ko nodarbojas pats!

  4. Tam cilvēkam tas sen bija manāms, ļoti nepatīkama tipāža

  5. Novirzes nevarēja nemanīt!

  6. Ganjau Ślesers izručìs draugu😕

  7. Jā, cilvēki smēķē un lieto alkoholu legāli. Un daudzi dzer nervu zāles. Tikai daži šajā pasaulē spēj normālā veidā dzīvot-bez visādām šādām atkarībām. Pat aborigēni lieto visādas apreibinošas vielas.

  8. sēdēs, sēdēs vecais mūlis…

  9. Ko, plaģiāta guru uzrāvies!?

  10. spriežot pēc pantiem pieķerts kad vai nu zāli vai ko stiprāku pirka. lidz tiesai acimredzot nonāca jo zēns kādam dikti nepatika, jo busim reālisti, cik tad mums ir tiesas procesu par lietošanu? par tirgošanu/izplatišanu vel ir bet par lietošanu? nu lūk. atbilde rokā, -pasutijuma paraugtiesa. atceresimies kaut vai visiem zināmās žurnalises sarunu noklausišanās skandālu, kad visi uzzināja ka ši regulāri lieto, vai vinu par to tiesāja? nē taču. līvu dinozaurs lieligi stāsta kā lietojuši, kā paši vel bruvejuši…. vai viņu tiesā? tas pats dārzenis ūdritis kā savulaik lieligi stāstija katrā intervijā kā un kur tik nav lietojis (nu to vismaz devs sodija) bet kā redzams ja esi kādam ceļu šķersojis, tad atceras ka ir ari pants par lietošanu

Draugiem Facebook Twitter Google+