×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2012
Drukāt

Saistības paliek

“Latvijas Krājbankai” bija meitas uzņēmums – apdrošināšanas akciju sabiedrība “LKB Life”, kas atradās K. Valdemāra ielā 76, Rīgā. Gribētu noskaidrot, kāds ir tās liktenis un kas notiks ar klientiem? Varbūt šī kompānija pēc bankas kraha paliks autonoma? Esmu tajā apdrošinājusies, tāpēc mani interesē šīs sabiedrības liktenis. 
Inta Limbažos

 

Apdrošināšanas akciju sabiedrības “LKB Life” pārdošanas projektu vadītāja Sanita Primaka informē, ka Finanšu un kapitāla tirgus komisijas padome 2012. gada 19. aprīļa sēdē nolēma no 20. aprīļa anulēt visas AAS “LKB Life” izsniegtās licences apdrošināšanas veikšanai, jo kopš sabiedrības licenču apturēšanas šā gada 1. martā tai nav izdevies atrisināt problēmas, kas saistītas ar pamatkapitāla daļas zaudēšanu “Latvijas Krājbankā”.

Pēc licenču anulēšanas “LKB Life” nedrīkst slēgt jaunus apdrošināšanas līgumus, palielināt apdrošināšanas summas un pagarināt apdrošināšanas līgumus. Taču apdrošināšanas atlīdzības sabiedrība turpina veikt. “LKB” klientiem jāzina, ka arī pēc licenču anulēšanas līdz šim noslēgtie apdrošināšanas līgumi ir spēkā un ka “LKB Life” sola nodrošināt saistību izpildi. Sabiedrības rīcībā esot pietiekami daudz līdzekļu, lai segtu gan fizisku, gan juridisku personu prasījumus.

Atgādinām, ka klientu (privātpersonu) intereses apdrošinātāja bankrota gadījumā aizsargā arī Apdrošināto aizsardzības fonds, kas garantē katra uzkrājuma izmaksu līdz 10 000 latiem.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+