×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
23. novembris, 2013
Drukāt

Šajās brīvdienās strādās Rīgas Sociālais dienests Baznīcas ielā

Foto-LETAFoto-LETA

Roka.

Saistībā ar 21.novembra vakarā notikušo traģēdiju Zolitūdē, kur iegruva veikala “Maxima” jumta konstrukcija, sestdien un svētdien strādās Rīgas Sociālais dienests Baznīcas ielā, lai cietušajiem sniegtu nepieciešamo palīdzību, aģentūru BNS informēja pašvaldībā.

Ja negadījuma rezultātā ģimene ir palikusi bez iztikas līdzekļiem, tad Rīgas Sociālais dienests lems par tūlītējās palīdzības piešķiršanu 40 latu apmērā. Par turpmāko palīdzību cietušo vai bojāgājušo tuviniekiem jautājumi tiks risināti nākamnedēļ darba dienās, katru gadījumu izvērtējot individuāli.

Sadarbībā ar Katastrofu medicīnas centru un Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centru notiek cietušo un bojāgājušo apzināšana. Apsekoti tiek cietušo ģimenes locekļi, apzināti bērni, tuvinieki, lai informētu par sociālās palīdzības un psihologu konsultāciju saņemšanas iespējām, kā arī tiek apkopota informācija par katras cietušās ģimenes personas vajadzībām.

Tiklīdz Rīgas bāriņtiesai būs zināmi tie bērni, kuru vecāki ir gājuši bojā vai vecāku veselības stāvoklis liedz viņiem rūpēties par saviem bērniem, tiks risināts jautājums par ārpusģimenes aprūpes nodibināšanu.

Brīvdienās iedzīvotājiem pieejami arī psihologi krīzes centros.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+