×
Mobilā versija
+12.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
18. decembris, 2014
Drukāt

Sajust sirds siltumu koncertos “Tev tuvumā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau ceturto gadu pazīstami Latvijas mūziķi apvienojas koncertu sērijā “Tev tuvumā”, lai ikvienu no mums aicinātu sajust sirds siltumu, sniegt to visiem, kas pēc šī siltuma ilgojas, un atcerēties, ka patiesībā tas ir nepieciešams ik dienu, visu gadu. Akustiskie koncerti, kuros dziedās solisti Marts Kristiāns Kalniņš un Aija Andrejeva, aktieris Artūrs Skrastiņš, kā arī grupa “Putnu balle”, Latvijas dievnamos skanēs no 20. līdz 29. decembrim.

Mūziķu apvienība “Tev tuvumā” pie klausītājiem Ziemassvētku laikā dodas jau ceturto gadu. Tā ietvaros pazīstami Latvijas mūziķi kopīgi ieraksta un Latvijas dievnamos izpilda Mārtiņa Brauna, Aivara Hermaņa, Raimonda Paula, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Imanta Kalniņa, Igo, Aigara Voitišķa, Valta Pūces un citu latviešu komponistu skaistākās Ziemassvētku dziesmu versijas. Tās arvien izskan koncertos Latvijas dievnamos akustiskās mūzikas izpildījumā. Kā vēsta projekta vadītāja Anete Kalviņa, arī šogad projekta koncertos tiks turpinātas šīs tradīcijas.

Projekta koordinatore arī norāda, ka trīs gadu laikā “Tev tuvumā” ietvaros mūziķi snieguši 37 koncertus, kopumā pasākumos pulcējot aptuveni 25 tūkstošus apmeklētāju.

Atskatoties projekta vēsturē, 2011. gada nogalē kopīgā projektā apvienojās Artūrs Skrastiņš, Ieva Kerēvica un grupa “Putnu balle”. Arī 2012. gadā projekts bija šādā sastāvā, vairākos koncertos uzstājās arī izpildītājs un komponists Arnis Mednis. 2013. gadā Ievu Kerēvicu uz skatuves nomainīja Marija Naumova, bet Artūru Skrastiņu – Marts Kristiāns Kalniņš.

Šogad pamatsolistu sastāvam – Artūram Skrastiņam, Martam Kristiānam Kalniņam, grupas “Putnu balle” dziedātājiem pirmoreiz pievienosies arī dziedātāja Aija Andrejeva. Šajā decembrī, gatavojies projekta “Tev tuvumā” koncertiem, Aija Andrejeva un Marts Kristiāns Kalniņš klausītāju vērtējumam jau nodevuši jaunu Jāņa Lūsēna un Egila Zirņa dziesmu “Īstie vārdi”, kas ieskaņota Ginta Stankeviča studijā. Tā ir jau otrā Ziemassvētku dziesma, ko projekta ietvaros iedziedājusi Aija – pirmā šoruden bija Aivara Hermaņa un Igo dvēseliskā dziesma “Par klusumu”, ko dziedātāja ieskaņoja jaunā versijā kopā ar Arturu Skrastiņu.

Dziedātājiem “Tev tuvumā” koncertos šogad pievienosies lieliski mūziķi – čellists un ģitārists Kārlis Auzāns, pianists Jānis Miltiņš, basģitārists Valters Sprūdžs un sitaminstrumentālists Kaspars Kurdeko.

Vēl var pagūt iegādāties biļetes uz koncertsērijas “Tev tuvumā” atklāšanas koncertu, kas gaidāms Cēsīs, Sv. Jāņa baznīcā, kā arī citviet Latvijas novados, jo Rīgas koncertu biļetes Sv. Ģertrūdes un Sv. Pētera baznīcās jau ir izpārdotas.

Varbūt noder

20. XII 18.00 Cēsīs Sv. Jāņa baznīcā

21. XII 19.00 Rīgā Vecajā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā

21. XII 21.30 Rīgā Vecajā Sv. Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā

22. XII 19.00 Rīgā Sv. Pētera baznīcā

23. XII 19.00 Valmierā Sv. Sīmaņa luterāņu baznīcā

26. XII 16.00 Liepājā Sv. Trīsvienības katedrālē

26. XII 20.00 Saldū Sv. Apustuļu Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā

27. XII 20.00 RīgāLutera baznīcā Torņakalnā

28. XII 19.00 Jelgavā Sv. Annas luterāņu baznīcā

29. XII 19.00 Cesvainē luterāņu baznīcā

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, HYPERLINK “http://www.bilesuparadize.lv/”w.bilesup HYPERLINK “http://www.bilesuparadize.lv/”w HYPERLINK “http://www.bilesuparadize.lv/”aradize.lv.

HYPERLINK “http://www.bilesuparadize.lv/”Cena: EUR 9 un 10.

Līdz 7 gadu vecumam ieeja koncertos ir bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+