×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. februāris, 2018
Drukāt

Sajūta tāda, ka atkal bandītu laiki sākušies! Rīdzinieks sašutis par autonomas darbinieku attieksmi (7)

Kadrs no TV3 videoKadrs no TV3 video

Dodoties uz autonomu, Mikum pat prātā nenāca, ka nāksies piedzīvot kriminālfilmu cienīgas ainas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Viss sācies ar to, ka, ierodoties autonomā, vīrietim iedota cita automašīna, nevis, kā iepriekš solīts: labā stāvoklī, uzreiz pēc tehniskās apskates. Jau pirmajā dienā nomas auto priekšējā riepa izlaidusi gaisu un bijusi eļļas noplūde. Par to viņš informējis autonomu, kuras pārstāvis solījis iedot citu automašīnu, lai šo vedot pie viņiem.

Taču pirms tur nokļūt, arī aizmugurējā riepa izlaidusi gaisu. Ar grūtībām to salabojis. Kad puisis ieradies, automašīna uzreiz esot atņemta, pats esot ieslēgts birojā un agresīvs autonomas pārstāvis rupji licis parakstīt dokumentu, ka Mikus ir pārkāpis līguma punktus, par ko esot jāsamaksā 1 300 eiro. Vainots, ka pārsniedzis atļauto braukšanas ātrumu, ka piedalījies sacīkstēs, ka automašīnai esot sabojājies disks, kura bojājumus atsacījušies uzrādīt.

Neviens no autonomas pārstāvjiem interviju televīzijas kameras priekšā sniegt nepiekrīt, taču SIA “PRON Logistic” (Pronoma.lv) atzīst, ka soda naudu iekasēšot, lai gan ne visus 1 300 eiro, bet vismaz 600.

Mikus samaksājis par nedēļu ilgu automašīnas izmantošanu, bet to lietojis vien no piektdienas līdz pirmdienai. Neraugoties uz to, autonomas vadītāja apstiprina, ka naudu par neizmantoto laiku, tāpat kā iemaksāto drošības naudu, neatdos, jo klients neesot ievērojis līguma nosacījumus.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Tā nav pat vistālākajā Eiropas stūrī. Skotijā man riepa nomas auto pārplīsa pēc 15 km – tūliņ sazvanījos ar nomu lidostā, tie sameklēja mums tuvāko autodarbnīcu, kur par velti tūdaļ saremontēja – līmēja riepu mūs acu priekša! Un tad mēs ar šo auto braucām veselu nedēļu bez problēmām, pēc tam vēl sāpju naudu par nokavēto laiku atmaksāja!Bet pie mums- paši dibinām nomas uzņēmumu, paši sarakstām līgumos ko gribam un pēc tam aplaupa iznomātāju un paši te delfos viens otru apkakājam. Forši!

 2. Interesanti, kāpēc gan Mikusam škiet, ka par to, ka Viņš pārsit riepu, atbildību būtu jāuzņemas auto nomai?

 3. Arčibalds_Rokpelnis Atbildēt

  Ko tas Mikus tur murgo? :O Kādi 90.gadi? :O Kad bija 90.gadi, tad, visticamāk Šams vēl zem galda rāpoja, jo ja paņemtu auto toreiz nomā un ar to nēsātos, divas riepas uzsisdams un, cik var saprast, arī ritošai daļai radītu defektus, tad nevis 1.3 k samaksātu, bet vēl pārdotu dzīvokli un arī viņa sievai būtu jābrauc uz Lienes ielu atstrādāt atlikošu summu! 🙂

 4. Bijušais zemessargs Atbildēt

  Bandīti, īsti bandīti un ar viņiem jārīkojās kā pret bandītiem.

 5. tās cūcības tai nomā jau notiek sen un neviens krievs nav saukts pie atbildības .

 6. Welcome to latvia! 😀

 7. Labāk būtu sev pats nopircis auto vai vismaz motorolleri.

Draugiem Facebook Twitter Google+