Mobilā versija
Brīdinājums +15.6°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
24. novembris, 2014
Drukāt

Sajūtas līdzņemšanai. Latviešu mākslinieku izstāde Helsinkos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Mākslinieka Luce darba "Himmelreich" ("Debesu valstība") fragments.

Trešdien, 3. decembrī plkst. 18 Helsinku izstāžu zālē “Galleria Huuto” atklās latviešu mākslinieku izstādi “Take me out”, portālam pavēstīja kuratore Evvelīna Vanaga.

Izstādē piedalīsies mākslinieki Luce (Edmunds Lūcis), Mārtiņš Rozenfelds, Sarmīte Caune, Edgars Mucenieks un Dace Lucia Kidd. Ideju konkursa rezultātā mākslas biedrība “Octopus art projects” saņēmusi ielūgumu īstenot izstādi, kas būs skatāma līdz šī gada 21.decembrim.

Pieci dažāda vecuma un pieredzes latviešu mākslinieki īpaši izstādei “Take me out” veidojuši darbus, kas rosina apmeklētājus pievērst uzmanību savai iztēlei, meklējot skaidrojumus redzētajam.

Mākslas darbos tiek izvirzīti jautājumi par sevi kā personu, apkārtējo vidi un piederību noteiktām grupām. Svarīga kļūst ne tikai korelācija starp mākslas darbiem un to novietojumu telpā, bet arī starp mākslas darbiem un to vērotājiem. Skatītāji tiek aicināti iesaistīties, izmantojot izstādi kā spēļu laukumu.

Pievienot komentāru

Par otrā Baltijas jūras koru konkursa laureātu kļuvis koris no Īrijas (6)Par Otrā Starptautiskā Baltijas jūras koru konkursa 1. vietas un Grand Prix ieguvēju, saņemot īpašo Jūrmalas pilsētas kausu un 3500 eiro Latvijas Valsts Meži Lielo balvu, kļuva koris no Īrijas "New Dublin Voices".
Draugiem Facebook Twitter Google+