×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. marts, 2015
Drukāt

Sāk atjaunot vēl vienu Liepājas šosejas posmu un divus tiltus

Foto - Madara BriedeFoto - Madara Briede

Sākušies būvdarbi autoceļa Rīga–Liepāja (A9) posmā no Apšupes pārvada pār dzelzceļu līdz Anneniekiem (39,1.-60,1.km) Tukuma un Dobeles novados. Tur plānots stiprināt ceļa segumu un arī atjaunot tiltus pār Bērzi un Bērzupīti, informē uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Satiksmi remontdarbu posmā organizē ar ceļa zīmēm, tāpat plānoti braukšanas ātruma ierobežojumi – līdz 70 un 50 km/h. Attiecīgā ceļa posma šķērsošanai pašreiz ir nepieciešamas aptuveni 20 minūtes. Darbus izvēršot, satiksmi regulēs ar astoņiem luksoforiem un būs jārēķinās ar ievērojami ilgāku ceļā pavadīto laiku, brīdina LVC.

Būvprojektu izstrādāja SIA “Projekts 3”, būvdarbus veic SIA “Strabag”. Līgumcena ir 9,793 miljoni eiro. Darbus līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds. Būvdarbiem paredzētas 270 kalendārās dienas.

LVC norāda, ka kopumā šogad Liepājas šosejā remontdarbus plānoti 57,3 kilometros. Rudenī paredzēts pabeigt ceļa seguma seguma stiprināšanu posmā no Durbes līdz Grobiņai (163,28.-185,80. km), kā arī Apšupes ceļa pārvada pār dzelzceļu pārbūvi 38,7.km.

Paredzams, ka vēl šajā sezonā būvdarbus uzsāks posmā no tilta pār Lielupi pie Kalnciema līdz krustojumam ar Jelgavas–Tukuma ceļu (P98) (24,4.-38,2. km). Remontdarbu laikā plānots rekonstruēt tiltu pār Lielupi. Darbu laikā tiltu pilnībā slēgs satiksmei un tā apbraukšanai izbūvēs pagaidu tiltu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+