×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Sāk būvēt Liepājas koncertzāles pirmo stāvu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Noslēgusies Liepājas koncertzāles “Lielais Dzintars” apakšzemes stāvu izbūve un sākušies darbi virszemes līmenī, šorīt portālu LA.lv informēja koncertzāles producente Baiba Bože.

Abi apakšzemes stāvi paredzēti tehniskajām vajadzībām, tur atradīsies arī noliktavu telpas Liepājas Simfoniskajam orķestrim (LSO). Pašlaik norit darbi pie koncertzāles pirmā stāva būvniecības. Būvdarbi notiek pēc plāna un nekādu atkāpju no grafika neesot, arī laika apstākļi būvdarbiem ir labvēlīgi.

Koncertzāle tiek būvēta Liepājā, Radio ielā 8. Būves kopējā platība atbilstoši tehniskajam projektam ir 14 126 kvadrātmetri, ēkā būs astoņi stāvi. Lielajā koncertzālē paredzētas 1138 vietas (t.sk. tūkstoš sēdvietas, 128 koristu vietas un desmit VIP sēdvietas), bet kamerzālē – 200 vietas. Būvniecības darbus plānots pabeigt 2015.gadā.

Kā šorīt “Rietumu Radio” pastāstīja Ints Dālderis, jau martā gaidāmi pirmie topošās koncertzāles mārketinga pasākumi – LSO dosies koncerttūrē pa Kurzemes pilsētām, lai reģiona iedzīvotājus iepazīstinātu ar topošās koncertzāles piedāvājumu, kā arī informētu par pašu projektu. “Koncertzāle būs reģionālas nozīmes daudzfunkcionālais centrs, tāpēc ir svarīgi iedzīvotājus Kurzemē iepazīstināt ar tā saturisko pusi,” skaidro Dālderis.

Jau ziņots, ka pērnā gada 4. oktobrī Liepājas daudzfunkcionālajai koncertzālei “Lielais Dzintars” svinīgi tika ielikts pamatakmens ar vēstījumu nākamajām paaudzēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+