Mobilā versija
+1.3°C
Grieta, Strauta, Rebeka
Pirmdiena, 23. janvāris, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Sāk ciklu bērniem un senioriem “Oma šodien labā omā”

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Krišjāņa Barona muzejs sāk nodarbību ciklu bērniem no sešu līdz vienpadsmit gadu vecumam un senioriem “Oma šodien labā omā”, portālam LA.lv pavēstīja Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Zobena.

Nodarbības domātas Rīgā dzīvojošajiem senioriem un bērniem, lai kopā mācītos, kā uzlabot fizisko, emocionālo un sociālo veselību, iegūtu un papildinātu zināšanas par dažādām kultūrvēstures tēmām, arī latviešu gadskārtu svētkiem. Ciklā reizi mēnesī paredzētas pavisam septiņas nodarbības sākot ar martu.

Projekts norisinās Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, un to finansiāli atbalsta Rīgas dome.
Sadarbības partneri – Rakstnieku muzeju biedrība “Pils” un Hroniski slimo bērnu biedrība “Sūrābele”.

Pirmā cikla nodarbība “Pavasarim gatavi!” notiks 22. martā no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Programmā iepazīšanās ar muzeju, deju un kustību terapija, saruna ar ārstu Pēteri Zālīti par garīgo veselību, pavasara rotājumu gatavošana un skanīgu pavasara sagaidīšanas dziesmu mācīšanās kopā ar folkloras draugu kopas “Budēļi” vadītāju Lienu Teterovsku.

Pievienot komentāru

Janīna Kursīte: Latvieši - ja kas - prot bučoties! (1)Katra profesores Janīnas Kursītes grāmata ir notikums, kas skaidri parāda - zinātne un pētniecība spēj būt ne tikai noderīga un informatīva, bet arī neticami aizraujoša. Tas sakāms arī par grāmatu "Zīmju valoda: latviešu žesti", kas svaigi nākusi klajā LU Akadēmiskajā apgādā.
Draugiem Facebook Twitter Google+