Mobilā versija
Brīdinājums +5.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Sāk ciklu bērniem un senioriem “Oma šodien labā omā”

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Krišjāņa Barona muzejs sāk nodarbību ciklu bērniem no sešu līdz vienpadsmit gadu vecumam un senioriem “Oma šodien labā omā”, portālam LA.lv pavēstīja Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Zobena.

Nodarbības domātas Rīgā dzīvojošajiem senioriem un bērniem, lai kopā mācītos, kā uzlabot fizisko, emocionālo un sociālo veselību, iegūtu un papildinātu zināšanas par dažādām kultūrvēstures tēmām, arī latviešu gadskārtu svētkiem. Ciklā reizi mēnesī paredzētas pavisam septiņas nodarbības sākot ar martu.

Projekts norisinās Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, un to finansiāli atbalsta Rīgas dome.
Sadarbības partneri – Rakstnieku muzeju biedrība “Pils” un Hroniski slimo bērnu biedrība “Sūrābele”.

Pirmā cikla nodarbība “Pavasarim gatavi!” notiks 22. martā no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Programmā iepazīšanās ar muzeju, deju un kustību terapija, saruna ar ārstu Pēteri Zālīti par garīgo veselību, pavasara rotājumu gatavošana un skanīgu pavasara sagaidīšanas dziesmu mācīšanās kopā ar folkloras draugu kopas “Budēļi” vadītāju Lienu Teterovsku.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+