Mobilā versija
+16.8°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Sāk ciklu bērniem un senioriem “Oma šodien labā omā”

Foto: ShutterstockFoto: Shutterstock

Krišjāņa Barona muzejs sāk nodarbību ciklu bērniem no sešu līdz vienpadsmit gadu vecumam un senioriem “Oma šodien labā omā”, portālam LA.lv pavēstīja Memoriālo muzeju apvienības sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Zobena.

Nodarbības domātas Rīgā dzīvojošajiem senioriem un bērniem, lai kopā mācītos, kā uzlabot fizisko, emocionālo un sociālo veselību, iegūtu un papildinātu zināšanas par dažādām kultūrvēstures tēmām, arī latviešu gadskārtu svētkiem. Ciklā reizi mēnesī paredzētas pavisam septiņas nodarbības sākot ar martu.

Projekts norisinās Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros, un to finansiāli atbalsta Rīgas dome.
Sadarbības partneri – Rakstnieku muzeju biedrība “Pils” un Hroniski slimo bērnu biedrība “Sūrābele”.

Pirmā cikla nodarbība “Pavasarim gatavi!” notiks 22. martā no plkst. 11.00 līdz 16.00.

Programmā iepazīšanās ar muzeju, deju un kustību terapija, saruna ar ārstu Pēteri Zālīti par garīgo veselību, pavasara rotājumu gatavošana un skanīgu pavasara sagaidīšanas dziesmu mācīšanās kopā ar folkloras draugu kopas “Budēļi” vadītāju Lienu Teterovsku.

Pievienot komentāru

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (4)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+