×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. jūnijs, 2013
Drukāt

Sāk iniciatīvu godīgai eiro ieviešanai


Foto - LETAFoto - LETA

Ekonomikas ministrija (EM) ar iniciatīvu “Godīgs eiro ieviesējs” aicina veikt precīzu cenu pārrēķinu pirms eiro ieviešanas Latvijā.


 

Uzņēmumi, kas būs noslēguši sadarbības memorandu ar valdību, varēs izmantot vienotu logo, kas ļaus pircējiem atpazīt godīgos eiro valūtas ieviesējus. Kā norāda EM, iecerēts, ka memorandu parakstīs vismaz 3000 uzņēmumu, nodrošinot zīmes “Godīgs eiro ieviesējs” izmantošanu vismaz 30 000 tirdzniecības vietās, tostarp internetā. Patlaban konkursā izraudzītais kampaņas “Godīgs eiro ieviesējs” rīkotājs – SIA “PR Stils” – uzsācis darbu pie memoranda projekta izveides. Projektu jūnija otrajā pusē publicēs EM mājaslapā, aicinot ikvienu nevalstisko organizāciju un komersantu sniegt ieteikumus tā papildināšanai, lai memoranda redakcija būtu visaptveroša un pieņemama visām pusēm. “PR Stils” iepirkumā uzvarēja, solot kampaņas rīkošanai tērēt Ls 45 000 (bez PVN).

Iecerēts, ka šā gada 12. jūlijā pēc uzaicinājuma saņemšanas Latvijai kļūt par eirozonas valsti varētu sākt memoranda parakstīšanu. Memorandu no valdības puses parakstīs Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts un finanšu ministrs Andris Vilks, savukārt no uzņēmējiem pirmos parakstīt memorandu aicinās lielākās uzņēmēju asociācijas, kas jau atbalstījušas pievienošanos memorandam. Iniciatīvu “Godīgs eiro ieviesējs” īstenos līdz 2014. gada jūlijam.

Kā norāda EM, memorandam paredzēta ērta pievienošanās elektroniskā formātā. Īpašā mājaslapā www.godigseiroieviesejs.lv, kur uzņēmēji varēs elektroniski izteikt savu vēlmi pievienoties memorandam, apliecinot godīgu komercpraksi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+