×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Lietuvā sāk izmeklēšanu pret prokrieviskajiem aktīvistiem (10)

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas tiesībsargāšanas iestādes Viļņā, Kauņā, Šauļos, Traķos un Klaipēdā sarīkojušas kratīšanas saistībā ar Ģenerālprokuratūras sākto pirmstiesas izmeklēšanu par antikonstitucionālu grupējumu vai organizāciju veidošanu un darbību.

Kratīšanas jau no agra rīta sāktas deviņu personu mājās, darbavietās un tipogrāfijā, kur iespiestas proklamācijas, kurās Lietuva dēvēta par ASV koloniju, slavināts Krievijas lēmums par Krimas aneksiju un izteikti citi līdzīga veida apgalvojumi. Izmeklētājiem izdevies noteikt personu loku, kas Lietuvā mudina jauniešus netieši atbalstīt prokrieviskās partijas un kustības, rīkot piketus pret Lietuvas vadību, valsts dalību NATO un Eiropas Savienībā, kā arī pret Lietuvas pievienošanos eirozonai un citām ekonomiskajām un sociālajām norisēm. “Personas, kuru uzvārdi figurē pirmstiesas izmeklēšanā, iespējams, atrodas mūsu Austrumu kaimiņu ietekmē,” spriedis Klaipēdas apgabala prokuratūras galvenais prokurors Simons Minkevičs. Apsūdzības šajā lietā vēl nevienam nav izvirzītas, bet atkarībā no kratīšanu rezultātiem tas varētu notikt jau nākamnedēļ.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. PALDIES Skaidrīte!!! LEIŠI VIENMĒR BIJUŠI MALAČI, ja kāds uzdrošinās ĻODZĪT valsts pamatus!!! Pie mums var KRATĪT valsts pamatus un NEKAS par to NAV UN ARĪ NEBŪS!!!!!!??????? Viss ŠTOKOS!!!

 2. Leiši malači, pie mums ir spēcīga “maigā” putlera vara.

 3. Latvijā gan laikam neviena prokrieviskā aktīvista nav,jajau nav arī izmeklēšanas.

 4. Kapitālistiskā diktatūra ir klāt/ Bet ko var grībēt, mūsdienu varas “kapitālistiņi” tie paši komunistiņi, kuriem iemīļota proletariāta diktatūra vien ir, tik apmetuši kažoku uz otru pusi, sevišķi jau leišu “sēņu vecene”

 5. Mūsu DP nav ieprogrammēts tuvākajā nākotnē vērsties pret prokrieviskajiem elementiem. Lai darbojas vien tālāk. 16. marts pagāja un pat nevienu latvieti neaizturēja! Būtu likuši pa riktīgamnomazgāt pieminekļa pakāji, jo no tiem dezinfekcijas veicējiem tāda skāņa smaka palika. Smird vēl arvien.

 6. Lieliski,Latvijā nākošnedēļ!Lai veicas!

  • … Tavas un manas ceribas nepiepildisies ar pasreizejo sastavu: VP, MP, AM, AiM un IeM … !!!

   … Zel … valsts atbildigie neko nav macijusies no 1930 gadu, un pat ne no sodienas realitiates … !

   … Vieniga izredze ir NATO klatbutne … ko pat Polija pieprasa …!

 7. un ka ar fitlerisko vaciju vai tad ta nesaka otro pasaules karu.

  • otro pasaules karu iesāka “fitleriskā vacija” kopā ar “miera nesēju pasaulei” -PSRS,vienlaicīgi uzbrūkot Polijai .

 8. Tie jāsit kamēr vēl maziņi. Un Latvijā arī arī “jāsit” par vēstures faktu par agresiju pret Latvijas valsti noliegšanu, lai neiedomājas ka Latvijas tauta ir vāja.

Draugiem Facebook Twitter Google+