×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
6. oktobris, 2013
Drukāt

Sāk kriminālprocesu par negadījumu Līvānos

livaniLET_8450369

Par sestdien, 5.oktobrī, notikušo smilšu nogruvumu Līvānos, kur tika savainoti divi, bet bojā gāja viens zēns, sākts kriminālprocess, aģentūru LETA informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes inspektore Anastasija Laizāne. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma XIII nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.

Līvānu novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Kraukle aģentūrai LETA precizēja, ka cietušie un bojāgājušais tomēr nav vienas ģimenes bērni, kā tika ziņots iepriekš.

Pašlaik ir pretrunīga informācija par uzbēruma, kurā notika negadījums, piederību. Kraukle aģentūrai LETA sacīja, ka sākotnēji uzbērums piederējis Līvānu stikla fabrikai, bet pēc tā bankrota administrators to izsolē pārdevis privātpersonām. Savukārt VP informē, ka īpašums pieder pašvaldībai.

Kraukle uzsvēra, ka pašlaik būvvalde neesot izdevusi atļaujas smilšu ņemšanai no minētā uzbēruma. Ļoti iespējams, ka pie uzbēruma nonākšanas tādā stāvoklī, kas varēja novest pie nogruvuma, vainojami nesankcionēti smilšu ņēmēji vai arī paši bērni, kuri spēlējoties varēja to padarīt nestabilu.

Kā ziņots, vakar Līvānos, nobrūkot smilšu kaudzei, smiltīs tika aprakti trīs bērni; divus izdevies izglābt, viens gājis bojā. Abi cietušie ar vieglām traumām nogādāti slimnīcā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+