Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
5. novembris, 2013
Drukāt

Sāk kriminālprocesu par zivju bojāeju


Foto - LETAFoto - LETA

Saistībā ar zivju masveida bojāeju Balvu novadā, Ičas upē, policijā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma XI nodaļas “Noziedzīgi nodarījumi pret dabas vidi”.

Jau ziņots, ka Balvu novadā, Ičas upē, oktobra vidū tika konstatēta masveida zivju bojāeja, ko, iespējams, izraisījis toksisks piesārņojums. Piektdien, 1. novembrī, Valsts vides dienestā (VVD) informēja, ka jaunākie Ičas upes piesārņojuma analīžu rezultāti netieši liecina par VUGD mācībās izmantotās vielas iespējamu nopietnu ietekmi uz upes ekosistēmu. Savukārt VUGD izplatīja paziņojumu, kurā šos pārmetumus noraidīja.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+