Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
18. marts, 2014
Drukāt

Sāk kriminālprocesu saistībā ar parakstu vākšanu par Latvijas iestāšanos Krievijā (3)

LETALETA

Drošības policija (DP) sākusi kriminālprocesu saistībā ar internetā rīkoto parakstu vākšanu par Latvijas iestāšanos Krievijas Federācijā, aģentūra LETA noskaidroja DP.

Kriminālprocess sākts saistībā ar interneta vietnē “www.avaaz.org” rīkoto parakstu vākšanu par Latvijas iestāšanos Krievijas Federācijā. Izvērtējot šo petīciju, konstatēts, ka tā norāda uz iespējamu notiekošu noziedzīgu nodarījumu, kas paredzēts Krimināllikumā, proti, par publisku aicinājumu likvidēt Latvijas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti.

To ir iespējams pārbaudīt tikai ar kriminālprocesa līdzekļiem un metodēm.

Aicinājums parakstīties par Latvijas pievienošanos Krievijai ievietots sabiedrības petīciju portālā “Avaaz.org”. Tā autori gan pēdējā rindkopā pauduši, ka šim uzsaukumam nav nekādas nozīmes un tas vērtējams kā joks. Tomēr petīcija ir aktīva un kopš 8.marta vairāki simti Latvijas iedzīvotāju tam bija pauduši atbalstu.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. jaaizveertee sho cilveeku lojalitaate Latvijas valstij, neatkariigi no tautiibas …

  2. Vai nu nezinām Latvijas DP – izrādīsies tie vai tā nebūs tāda, bet šitāda persona, noziegums būs ne noziegums un rezultāts kā parasti pret latviešiem un Latvijas valsti vērstiem noziegumiem – čiks, nekas.

  3. … Minimali: Katram parakstitajam atnemt pilsonibu un izraidit uz ta iecelpsanas valsti … + cietuma sodu uz laiku organizetajiem …

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (9)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+