×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. augusts, 2013
Drukāt

Sāk ražot Maestro konfektes


Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

AS “Laima”, sadarbojoties ar komponistu Raimondu Paulu, radījusi jaunu, ekskluzīvu šokolādes konfekšu izlasi “Maestro R. Pauls”.


 

Konfekšu kārba pēc komponista iniciatīvas veidota plates formā, uz tās redzams viņa paša siluets spēlējam klavieres. Kārbas sānus rotā nošu līnijas, uz kurām fragments no R. Paula dziesmas “Maestro”.

Pirmās 2000 “Maestro R. Pauls” šokolādes konfekšu kārbas papildinātas ar Maestro un Liepājas simfoniskā orķestra instrumentālās mūzikas CD “Dziesmas bez vārdiem” – mūziku no kinofilmām un teātra izrādēm. Par šo dāvanu informē hologrāfiska uzlīme uz kārbas. Nākotnē tiek paredzēta iespēja kārbai pievienot arī citus CD.

Katra konfekte ir roku darbs. Meistari konfektes vēlējušies radīt tikpat niansētas un dažādas kā R. Paula mūzika. “Laimas” galvenā tehnoloģe Vineta Vītola pauž, ka apzināti radītas atšķirīgu garšu konfektes – skābenākas, saldākas, rūgtākas utt., turklāt īpaši piedomāts pie tā, kuras garšas labāk saskan ar tumšo, bet kuras – ar gaišo šokolādi. Konfekšu izlasē iekļautas piecu veidu konfektes – tumšās šokolādes kafijas konfektes, konfektes ar persiku garšas želeju tumšajā šokolādē, piena šokolādes konfektes pralinē ar cepumu gabaliņiem, konfektes ar upeņu–karameļu pildījumu baltajā šokolādē, konfektes ar tumšās šokolādes apelsīnu želeju un šokolādes krēma pildījumu. Tās nesatur alkoholu.
Pauls3_DB_4

Izrādās, piecdesmitajos gados cienījamais komponists kā pianists piepelnījies, spēlējot “Laimas” deju kolektīvos. “Par to dejotājas pa kluso alumīnija bļodiņās man nesa kausētu šokolādi, un mana ģimene ļoti priecājās, ka tajā laikā varēja dabūt īstu un tīru šokolādi,” jokodams sacīja Maestro. Viņš pauda, ka pats ļoti ciena saldumus un piedalījies arī jauno konfekšu degustēšanā. Konfekti, kura R. Paulam garšojusi vislabāk, rotā viņa autogrāfs.

Idejas autors ir Rolands Gulbis, AS “Laima” valdes priekšsēdētājs. Pērn “Laima” sieviešu dienas svinībās, kad R. Pauls muzicēšanas starplaikā pastāstījis šo saistību ar uzņēmumu, R.Gulbis sapratis – tas nav nejauši. “Lielākā daļa no mums uzauguši ar mūziku, ko radījis Maestro. Šis produkts radās aiz cieņas pret viņa milzīgo devumu Latvijai,” pauž Gulbis.

Jaunā šokolādes izlase Latvijā nopērkama kopš jūlija, bet drīzumā tā būs pieejama arī eksporta tirgos – Krievijā, Izraēlā, Azerbaidžānā, Vācijā, Lielbritānijā u. c.

{gallery id=”1996″}

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+