Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
15. maijs, 2012
Drukāt

Sāk tirgot japāņu motoreļļu

No maija visās Baltijas valstīs iespējams iegādāties Japānā populārāko automašīnu motoreļļu “ENEOS”. Plašāka publika ar to tika iepazīstināta izstādē “Auto 2012”.

 

Parakstot ilgtermiņa līgumu ar “JX Nippon Oil & Energy”, starptautiskās uzņēmumu grupas “Modus grupė” slēgtā akciju sabiedrība “Interviga” kļuvusi par oficiālo šīs motoreļļas pārstāvi Baltijas valstīs.

Pēc uzņēmuma direktora Nerijus Grībes teiktā, domājams, ka Baltijas valstu autovadītāji, kas automašīnu nozarē īpaši novērtē japāņu kvalitāti, pozitīvi vērtēs arī “ENEOS” produkciju, kas Japānā ieņem līdera pozīcijas.

“Īpašo “ENEOS” produkcijas kvalitāti nodrošina izmantotā patentētā sintētiskā eļļas bāze “W BASE”. Jau vairāk nekā 50 gadus “JX Nippon” kompānija sadarbojas ar japāņu un korejiešu autoražotājiem, radot viņu vajadzībām atbilstošus produktus, tādēļ visi produkti sevišķi labi piemēroti šajās valstīs ražotajām automašīnām,” stāsta uzņēmuma direktors.

 

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+