Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
15. maijs, 2012
Drukāt

Sāk tirgot japāņu motoreļļu

No maija visās Baltijas valstīs iespējams iegādāties Japānā populārāko automašīnu motoreļļu “ENEOS”. Plašāka publika ar to tika iepazīstināta izstādē “Auto 2012”.

 

Parakstot ilgtermiņa līgumu ar “JX Nippon Oil & Energy”, starptautiskās uzņēmumu grupas “Modus grupė” slēgtā akciju sabiedrība “Interviga” kļuvusi par oficiālo šīs motoreļļas pārstāvi Baltijas valstīs.

Pēc uzņēmuma direktora Nerijus Grībes teiktā, domājams, ka Baltijas valstu autovadītāji, kas automašīnu nozarē īpaši novērtē japāņu kvalitāti, pozitīvi vērtēs arī “ENEOS” produkciju, kas Japānā ieņem līdera pozīcijas.

“Īpašo “ENEOS” produkcijas kvalitāti nodrošina izmantotā patentētā sintētiskā eļļas bāze “W BASE”. Jau vairāk nekā 50 gadus “JX Nippon” kompānija sadarbojas ar japāņu un korejiešu autoražotājiem, radot viņu vajadzībām atbilstošus produktus, tādēļ visi produkti sevišķi labi piemēroti šajās valstīs ražotajām automašīnām,” stāsta uzņēmuma direktors.

 

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+